Sanatorium miłości

Ocena
programu
6,3
Niezły
Ocen: 570
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Sanatorium miłości 5": Iwona przeszła niezwykłą metamorfozę! "10 lat młodziej"

Uczestnicy "Sanatorium miłości 5" w nowym odcinku zaprezentują się w zupełnie innych wydaniach! Tym razem bohaterowie zdecydowali się na mocną ingerencję w wygląd, decydując się m.in. na oryginalne stroje i uczesania. Fotografie przedstawiające niektórych kuracjuszy w takiej odsłonie już znalazły się w sieci - uwagę zwraca m.in. metamorfoza Iwony, która pozowała w wersji blond!

"Sanatorium miłości": Uczestnicy 5. edycji i metamorfozy. Co się wydarzy w nowym odcinku?

"Sanatorium miłości" to program emitowany w TVP 1 w każdą niedzielę o godz. 21:20. Obecnie widzowie zobaczyli już sześć premierowych odcinków, co oznacza, że sezon powoli się kończy. Zanim jednak uczestnicy pożegnają się z odbiorcami, ci będą jeszcze świadkami wielu ciekawych konkurencji oraz… metamorfoz! 

Właśnie wizualne "przemiany" będą jedną z głównych części nadchodzącego epizodu "Sanatorium...". Kilka ujęć prosto z planu znalazło się już w mediach społecznościowych: jak niektórzy kuracjusze zaprezentowali się przed kamerami? Okazuje się, że panie i panowie nie stronili od kolorowych strojów i oryginalnych peruk! Co z tego wyszło?

Reklama

Iwona z "Sanatorium miłości 5"

Uczestnicy "Sanatorium miłości 5" tym razem odsłonią swoją "imprezową" stronę, biorąc udział w tanecznym wydarzeniu. Na fotografiach zamieszczonych na oficjalnych profilach programu w mediach społecznościowych królują rzucające się w oczy kreacje i uczesania, które sprawiły, że niektórych kuracjuszy wprost trudno rozpoznać! 

Jedna z pań – Iwona, która na co dzień może pochwalić się długimi, rudymi pasami, tym razem pojawiła się na parkiecie w wersji… blond! Jak internauci zareagowali na taką metamorfozę? Niektórym internautom kuracjuszka w takim wydaniu przypomina samą Brigitte Bardot!

"Sanatorium miłości". Gdzie i kiedy oglądać nowe odcinki i powtórki? Emisja w TV i online

"Sanatorium miłości" to program, który szybko stał się hitem TVP! W projekcie biorą udział uczestnicy w wieku "60+", którzy pragną zmienić swoje życie. Podczas wyjątkowego turnusu grupa bierze udział w rozmaitych zadaniach, korzysta ze zdrowotnych zabiegów, a także zawiera nowe znajomości i przyjaźnie – wszystko pod czujnym okiem prowadzącej: Marty Manowskiej.

"Sanatorium miłości" doczekało się już kilku sezonów. Obecnie widzowie mogą śledzić już piątą edycję, a nowe odcinki pojawiają się w telewizyjnej "Jedynce" w niedzielne wieczory. Powtórki można oglądać także online – w Internecie "SM" jest dostępne na platformie vod.tvp.pl.

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Sanatorium miłości

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy