Sanatorium miłości

Ocena
programu
6,3
Niezły
Ocen: 570
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Sanatorium miłości 5": Fani krytykują produkcję! Chodzi o wiek uczestników

Przed nami piąta edycja lubianego show TVP - "Sanatorium miłości". I choć pierwszy odcinek programu zaplanowany jest dopiero na styczeń, już teraz nie brakuje kontrowersji. Niedawno Telewizja Polska zaprezentowała nowych uczestników hitu, co wywołało niemałe zamieszanie wśród internautów. Fani programu nie szczędzili krytyki szczególnie paniom, marzącym o znalezieniu miłości. Czego dotyczyły pretensje?

"Sanatorium miłości 5": Nowi uczestnicy

"Sanatorium miłości"  jest autorskim formatem Telewizji Polskiej, który ma zmieniać sposób myślenia o osobach 60+ i pokazać, że na spełnianie marzeń nigdy nie jest za późno. TVP wyemitowała już cztery edycje programu, kilka par stanęło na ślubnym kobiercu.

"To jest piąty sezon - wyjątkowy. Zastanawialiśmy się, jak to będzie po tamtym sezonie, który także był wyjątkowy i po każdym z sezonów, który był wyjątkowy. Okazuje się jednak, że za każdym razem ta magia się dzieje. Magia się dzieję między nami i między uczestnikami. W tym roku zadziała się naprawdę duża magia - nie mogę więcej powiedzieć. To już widać w pierwszych odcinkach" - wyznała Marta Manowska.

Reklama

Na oficjalnym profilu programu "Sanatorium miłości" na Facebooku i na Instagramie pojawiły się zdjęcia uczestników piątej edycji. Kim są bohaterowie, ile mają lat, jak wyglądają, jakie imiona noszą? Sprawdźcie!

Oto panie, które biorą udział w piątej edycji "Sanatorium miłości": Anita, Bożena, Ewa, Iwona, Asia i Ula.

Oto panowie, którzy biorą udział w piątej edycji "Sanatorium miłości": Darek, Adam, Zbigniew, Krzysztof, Józef i Zdzisław.

"Sanatorium miłości": Fani oburzeni prezentacją uczestników

Po prezentacji uczestników, a szczególnie uczestniczek na produkcję spadł spory hejt. Mimo że pierwszy odcinek nowego sezonu show zostanie wyemitowany dopiero 1 stycznia, nowym gwiazdom programu już teraz nieźle się dostało. Internauci mają do produkcji, a pośrednio do samych seniorek, pretensje o ich... wiek i wygląd.

"Coraz młodsze te panie"; "Dlaczego nie wezmą do takiego programu przeciętnej polskiej emerytki, tylko pokazują jak to niby polskim emerytom się cudownie powodzi"; "Niestety castingi do programu idą w złym kierunku. Dlaczego nie postawicie na seniorów, których każdy z nas ma przed oczami, gdy pomyśli 'senior'. Liczy się tylko show i oglądalność. Niby chcecie znaleźć miejsce dla seniorów tym programem, pokazać fajne oblicze starości, ale nie ma ono nic wspólnego z rzeczywistością. Seniorzy, zamiast mieć fun z oglądania, co najwyżej mogą wpaść w kompleksy. Szkoda" - czytamy w komentarzach.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Sanatorium miłości

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy