Sanatorium miłości
Ocena
programu
6,4
Niezły
Ocen: 674
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Marta Manowska podzieliła się nowiną! Właśnie zakończyła pracę nad hitem TVP

Marta Manowska nie może narzekać na brak pracy i obowiązków! W sieci właśnie pojawiła się informacja, że gwiazda TVP właśnie zakończyła prace na planie kolejnej edycji "Sanatorium miłości". "Kiedy to minęło" - podsumowała.

Marta Manowska jest jedną z najbardziej lubianych polskich prezenterek. Od lat odnajduje się w roli prowadzącej, a swoje miejsce znalazła na antenie Telewizji Polskiej. Popularność przyniósł jej przede wszystkim program "Rolnik szuka żony". Widzowie mogą ją także kojarzyć z "Sanatorium miłości" oraz "The Voice Senior".

Marta Manowska ma ręce pełne roboty

Obecnie widzowie mogą oglądać Manowską jako prowadzącą w 10. edycji "Rolnika". Z najnowszego wpisu, który pojawił się na Instagramie wynika natomiast, że równolegle z emisją randkowego hitu, trwały prace nad kolejną edycją "Sanatorium miłości"

Reklama

Wkrótce w TV pojawią się więc epizody ukazujące życie kuracjuszy. Nadchodząca edycja już powstała, a zdjęcia były realizowane w nowym miejscu: to Krynica-Zdrój. Póki co nie wiadomo jednak, kiedy nowe odcinki trafią na ekrany. 

Ooooł! SANATORIUM MIŁOŚCI- nagrane! Pozostawiam wspomnienia... Ten miesiąc był wielkim prezentem... Dziękuję @martamanowska za wszystkie emocje. Bang! - napisała na Instagramie członkini ekipy realizacyjnej programu. Jako współautorkę posta oznaczyła Martę Manowską. 

Dodatkowo dziennikarka skomentowała wpis, dodając:

"O wow. To już? Kiedy to minęło. I JAK!!!!!! To jest to. Bang." - napisała gwiazda TVP.

Do tej pory "Sanatorium miłości" było emitowane od początku roku. Czy w przypadku 6. edycji będzie podobnie? Czas pokaże.

INTERIA/RMF
Dowiedz się więcej na temat: Marta Manowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy