Rolnik szuka żony
Ocena
programu
7,2
Dobry
Ocen: 745
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Tak mieszka uczestnik nowego "Rolnika...". Jego posiadłość robi wrażenie

W Wielkanoc wyemitowano odcinek "zerowy" programu "Rolnik szuka żony". Widzowie poznali nowych uczestników programu, którzy teraz czekają na listy od kandydatek i kandydatów. Miłości w programie szuka m.in. Rafał, który w "wizytówce" pokazał m.in. swój dom.

"Rolnik szuka żony": Oto uczestnicy 11. edycji

Jubileuszowa edycja programu "Rolnik szuka żony" przyniosła wyjątkowo wiele emocji. Nie brakowało również kontrowersji oraz małych skandali wywołanych zwłaszcza przez zachowanie niektórych z rolników. Czy w nowym sezonie będzie podobnie? Chociaż na start jedenastej edycji trzeba jeszcze trochę poczekać, to w Wielkanoc wyemitowany został odcinek specjalny, w którym przedstawieni zostali nowi uczestnicy. 

Po raz pierwszy wśród kandydatów znalazły się aż trzy panie! Łącznie przed publicznością zaprezentowało się dziewięć osób. To sześciu uczestników oraz trzy uczestniczki: Rafał, Christoph, Wiktoria, Sebastian, Agata, Marcin, Dominik, Beata, Paweł.

Reklama

"Rolnik szuka żony": Kim jest Rafał?

32-letni Rafał w rozmowie z Martą Manowską nie ukrywał, że ma nadzieje na znalezienie miłości w programie. "Mam nadzieję, że napisze ta "jedna jedyna" - powiedział w zaprezentowanej na antenie TVP "wizytówce". Młody rolnik zajmuje się uprawą papryki oraz zboża. Uczył się w szkole gastronomicznej, ale po jej ukończeniu postanowił pomóc rodzicom w gospodarstwie. "Rodzice mieli działkę, na której mieli tunele i stąd to się zaczęło. Ja ma 100 tuneli prawie" - przyznał w programie. 

Przez ostatnie lata skupiał się na rozwoju gospodarstwa, w czym pomagają mu również rodzice. W wolnym czasie podróżuje i jeździ na quadzie. Rafał miał w swoim życiu dłuższą relację, którą zakończyła się po ośmiu latach. Wraz z byłą ukochaną zrozumieli, że byli jeszcze zbyt młodzi na budowanie wspólnej przyszłości. 

"Rolnik szuka żony": Nowoczesna posiadłość 32-letniego Rafała

32-latek czuje, że teraz jest już gotowy na stworzenie rodziny. Szuka osoby z "czystą kartą". "Żebyśmy tą wspólną drogę zaczęli razem.  Chciałbym, żebyśmy zamieszkali tutaj. (...) Żeby byłą kobietą naturalną, z pasjami, rodzinna, opiekuńcza. (...) Lubię szczupłe, wysokie, wiek 23-35" - tak mężczyzna opisał swoją idealną kandydatkę. 

W "wizytówce" Rafał pokazał nie tylko gospodarstwo, ale również swój dom, w którym chciałby zamieszkać razem z ukochaną. Trzeba przyznać, że nowoczesna posiadłość robi duże wrażenie. "Lubię swoje życie, ale czegoś w nim brakuje. Tej drugiej osoby. Jeśli chodzi o rzeczy materialne, to praktycznie wszystko to, co chciałem to mam" - przyznał uczestnik. Czy dzięki udziałowi w programie "Rolnik szuka żony" uda mu się znaleźć "tą jedyną"?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 11
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy