Rolnik szuka żony
Ocena
programu
7,2
Dobry
Ocen: 723
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rolnik szuka żony": Uczestnik ma nową miłość. Tak świętują walentynki

Konrad Krzywicki był jednym z bohaterów dziewiątej edycji programu "Rolnik szuka żony". Chociaż w show TVP nie znalazł miłości, dziś jest szczęśliwie zakochany. W mediach społecznościowych pochwalił się właśnie uroczym filmem z ukochaną.

"Rolnik szuka żony": Związek odrzuconych uczestników

Konrad Krzywicki w dziewiątej edycji programu "Rolnik szuka żony" był jednym z kandydatów Klaudii. Ta zamiast niego wybrała jednak Valentina. 

Co ciekawe, po odpadnięciu z show TVP1 mężczyzna związał się z... inną kobietą poznaną w "Rolniku". Okazała się nią Zuzanna, która w tej samej edycji ubiegała ubiegała się o względy Mateusza. Jednak szybko pożegnała się z programem, ponieważ pomiędzy nią a rolnikiem nie zaiskrzyło.

Kandydaci, którym w programie się nie poszczęściło, związali się poza nim, a w świątecznym odcinku ogłosili, że są parą.

Reklama

"Jak pojechałam do hotelu, to Konrad był tam na parkingu, tylko wtedy nawet nie wiedziałam, jak ma na imię. Poznałam go po ruchach i po posturze, że to ten chłopak od rolniczki" - opowiadała Zuzanna. Ta relacja też nie wytrzymała próby czasu, para nie chciała dłużej kontynuować związku na odległość.

Konrad z "Rolnika" z nową ukochaną

Konrad nie pozostał jednak długo singlem. W połowie zeszłego roku zamieścił w mediach społecznościowych wideo, na którym trzyma dziewczynę za rękę. Okazała się nią Paulina, z którą mężczyzna wciąż się spotyka.

Uczestnik programu "Rolnik szuka żony" właśnie opublikował na Instagramie nagranie na którym tańczy z ukochaną na tle gór i nieba. "Hej, Zakopane" - brzmi podpis pod wideo, więc łatwo wywnioskować, gdzie para spędza w tym roku zimowe ferie i walentynki.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 9
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama