Rolnik szuka żony
Ocena
programu
7,2
Dobry
Ocen: 745
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rolnik szuka żony": Uczestniczka programu szykuje się do ślubu

W 8. edycji programu "Rolnik szuka żony" Roksana walczyła o serce Stanisława. Kobieta ostatecznie znalazła miłość poza programem, a razem ze swoim ukochanym buduje szczęśliwą rodzinę. Niedawno pokazała jak szykuje się do ślubu.

Roksana z programu "Rolnik szuka żony"

Roksana popularność zyskała dzięki programowi "Rolnik szuka żony". Uczestniczka 8. edycji show była jedną z trzech kandydatek Stanisława, jednak finalnie mężczyzna nie wybrał żadnej z pań. Po telewizyjnej przygodnie Roksana chętnie dzieliła się na Instagramie kolejnymi rozdziałami swojej historii, zbierając wiele ciepłych słów. To właśnie na Instagramie w czerwcu poinformowała, że jej serce jest zajęte, a ona powiedziała "tak"!

Reklama

"Kamil napisał do mnie na Instagramie i to było chwilę zaraz po programie. (...) Przekonał mnie do siebie. Zauważyłam właśnie, że jeździ na rowerze, że jest taki bardzo radosny, aktywny" - tak mówiła w rozmowie z Plotkiem o początkach ich znajomości. Na Instagramie Roksana dumnie prezentowała zaręczynowy pierścionek, by kilka miesięcy później równie radośnie zaprezentować... ciążowe krągłości! Pod koniec 2022 roku Roksana pokazała wyjątkowe kadry z narzeczonym, przy okazji wyjawiła, że spodziewa się pociechy.

"Rolnik szuka żony": Pokazała zdjęcia sukni ślubnych

Obecnie zakochani szykują się do ślubu. W rozmowie z Plotkiem Roksana zdradziła co nieco o nadchodzącej uroczystości: "Chcemy zrobić takie trochę większe wesele, bez przesady, wiadomo. (...) W naszym gronie nie zabraknie rodziny, najbliższych, ale i również uczestników z programu".

Niedawno pokazała na Instagramie różne suknie ślubne, które przymierzała. "Powiem szczerze, bardzo dużo przymierzyłam. (...) No i finalnie padł już wybór, więc przy pierwszych tak naprawdę przymiarkach zakochałam się totalnie i jest już ta jedyna" - zdradziła.INTERIA/RMF
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy