Rolnik szuka żony

Ocena
programu
7,4
Dobry
Ocen: 550
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rolnik szuka żony 10": TVP wyemituje odcinek specjalny. Data i godzina emisji

Wygląda na to, że produkcja programu "Rolnik szuka żony" szykuje dla widzów odcinek specjalny. Nastąpi jednak zmiana, jeśli chodzi o dzień i godzinę emisji. Gdzie i kiedy oglądać świąteczny odcinek "Rolnika"?

"Rolnik szuka żony": Kiedy i gdzie oglądać odcinek świąteczny 2023?

"Rolnik szuka żony" to program, który stał się hitem TVP. Obecnie widzowie śledzą już 10. sezon! Kiedy i gdzie oglądać nowe odcinki? Epizody są premierowo wyświetlane w niedziele i nie inaczej będzie tym razem. Program telewizyjny na 19 listopada jasno wskazuje bowiem na to, że 9. odcinek zostanie wyemitowany w "Jedynce" o godz. 21:15.

Uczestnicy "Rolnika..." dbają o to, by show z ich udziałem było pełne niespodziewanych zwrotów akcji. Anna, Agnieszka, Artur, Dariusz i Waldemar dokonali już pierwszych wyborów. Jak potoczą się ich dalsze losy? Rąbka tajemnicy uchylił zwiastun dostępny w sieci.

Reklama

Tymczasem media podają najnowsze informacje o specjalnej odsłonie projektu. Czy w tym roku będzie świąteczny odcinek "Rolnik szuka żony"? Wiele wskazuje na to, że tak! Co ciekawe, zaskoczyć może planowana emisja specjalnego wydania.

"Rolnik szuka żony" i odcinek specjalny

"Rolnik szuka żony" co roku wraca do TV na święta. Prowadząca – Marta Manowska – najpierw przyjmowała uczestników przy świątecznym stole, a w kolejnych odsłonach sama wyruszała w Polskę, by spotkać się z bohaterami w ich domach. Czy w tym roku będzie podobnie? Szczegóły dotyczące specjalnego odcinka "RszŻ" – jak dotąd – są owiane tajemnicą. 

Portal "Wirtualne media" dotarł jednak do informacji na temat samego pokazu programu. Jak podaje serwis, odcinek świąteczny ma być wyświetlony w Boże Narodzenie 2023 o godz. 20:25. To dość niestandardowy termin, gdyż wypada na początku tygodnia. Oznacza to, że widzowie zobaczą specjalny odcinek "Rolnika" nie w niedzielę, a w poniedziałek. Różni się także godzina – do tej pory odcinki były emitowane o 21:15.

"Rolnik szuka żony": Co działo się w zeszłorocznym odcinku świątecznym?

W zeszłym roku świąteczny "Rolnik szuka żony" także trafił do widzów 25 grudnia (o godz. 20:20). Wówczas Marta Manowska odwiedziła m.in.: Adriannę i Michała, Klaudię i Valentyna, a także Justynę i Tomasza. Ostatnia z wymienionych par nawet zaręczyła się przed kamerami! Czy teraz widzów czekają podobne emocje? Wkrótce się o tym przekonamy!

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy