Rolnik szuka żony

Ocena
programu
7,5
Dobry
Ocen: 246
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rolnik szuka żony": Tomasz i Justyna razem po programie!

Tomasz i Justyna zakochali się w sobie na planie 9. edycji programu "Rolnik szuka żony". Teraz w mediach pojawiły się nowe informacje na temat uczestników. Nie zabrakło również reakcji byłej żony rolnika, w której odniosła się do programu. Co powiedziała?

"Rolnik szuka żony 9", finał. Tomasz R. i Justyna razem

Od finału programu: "Rolnik szuka żony" minął już niespełna tydzień. Ostatni odcinek przyniósł odpowiedź na wiele nurtujących pytań - widzowie dowiedzieli się m.in., które pary przetrwały. Wśród bohaterów, którzy znaleźli w show "bratnią duszę", znalazł się m.in. 41-letni Tomasz. Rolnik zgłosił się do telewizyjnego projektu z bagażem życiowych doświadczeń: jako rozwodnik z dwójką dzieci. Na jego "wizytówkę" odpowiedziała m.in. pochodząca ze Śląska Justyna, która niemal od razu wpadła w oko Tomaszowi. Kandydatka otrzymała zaproszenie na jego gospodarstwo, a relacja Tomka i Justyny rozwijała się przed kamerami. Finalnie Justyna i Tomasz zakończyli "RszŻ 9" jako para, a w planach była m.in. przeprowadzka wybranki 41-latka.

Reklama

Jak potoczyły się dalsze losy Justyny i Tomasza? Według informacji pojawiających się w mediach ich związek nadal trwa, jednak pojawiły się pewne komplikacje. Jak podaje portal "Plejada", po udziale Tomasza w show w jego życie znów wkroczyła była żona.

Po emisji "Rolnika..." uaktywniła się była żona Tomka i zaczęła robić trudności w kontaktach z córkami. Starała się też zdyskredytować byłego męża w oczach Justyny- podaje tajemnicze źródło serwisu z TVP.

Nowe informacje o związku Tomasza i Justyny

Według wiadomości, do których dotarł wspomniany portal, Tomasz robi wszystko, by uspokoić konflikt:

Tomek robi, co może, by jakoś załagodzić sytuację (...). Justyna z trudem znosi całą sytuację i nie chce brać udziału w rodzinnych przepychankach (...). Ze względu na syna pragnie, by cała sprawa wyglądała jasno i klarownie.

"Są to jednak informacje niepotwierdzone przez Tomasza i Justynę, którzy" - chroniąc swoją prywatność - nie udzielają się w sieci.

W "Rolniku..." Tomek nie wspominał zbyt wiele o swojej sytuacji rodzinnej, skupiając się na poznawaniu kandydatek. Związek Tomasza R. i Justyny wzbudzał spore zainteresowanie wśród widzów programu, który pisali pod finałowym zdjęciem pary:

"Super się na nich patrzy. Nawet śmiech mają podobny, rozbrajający są w tej swojej prawdziwości.";

"Gratuluję, życzę dalszej owocnej miłości.";

"Jestem całym sercem z Wami.";

Oglądaliście minioną edycję "RszŻ" z udziałem Tomasza i Justyny?

Autor: Sabina Obajtek


RMF
Dowiedz się więcej na temat: "Rolnik szuka żony"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy