Rolnik szuka żony
Ocena
programu
7,2
Dobry
Ocen: 745
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rolnik szuka żony": To oni będą szukać miłości w programie. Nie brakuje zaskoczeń

Dziesiąta edycja programu "Rolnik szuka żony" dostarczyła widzom wiele emocji. Obecnie trwają prace nad nowymi odcinkami. Chociaż na jego emisję trzeba poczekać do jesieni, to na Instagramie programu opublikowano nagranie, w którym zaprezentowano uczestników.

"Rolnik szuka żony": Format programu

"Rolnik szuka żony" to pasjonujący program rozrywkowy emitowany na TVP1, oparty na brytyjskim formacie "Farmer Wants a Wife". W programie samotni rolnicy i rolniczki, pragnący odnaleźć swoją drugą połowę, przechodzą przez serię spotkań i wyzwań. Każdy uczestnik ma stabilną pracę, dostęp do nowoczesnych technologii oraz czas na rozwijanie pasji, ale brakuje im miłości. 

Prowadząca Marta Manowska wprowadza widzów w świat współczesnych polskich rolników, którzy dzięki programowi mają szansę odnaleźć bratnią duszę. Pięciu rolników z największą liczbą otrzymanych listów przechodzi do kolejnego etapu, gdzie na podstawie rozmów, wizyt w gospodarstwach i romantycznych podróży wyłaniają się zwycięskie pary.

Reklama

"Rolnik szuka żony": Aż trzy rolniczki wśród uczestników

Jubileuszowa edycja programu przyniosła wyjątkowo wiele emocji. Nie brakowało również kontrowersji oraz małych skandali wywołanych zwłaszcza przez zachowanie niektórych z rolników. Czy w nowym sezonie będzie podobnie? Chociaż na start jedenastej edycji trzeba jeszcze trochę poczekać, to na Instagramie programu zaprezentowano właśnie nagranie, w którym pokazano nowych uczestników. Bliżej poznamy ich w odcinku "zerowym", który tradycyjnie emitowany jest podczas świąt wielkanocnych. 

W social mediach programu zaprezentowano krótką zapowiedź odcinka "zerowego". Wiadomo już, że jedenasta będzie wyjątkowa. Do programu zgłosiły się bowiem aż 3 kandydatki. Do tej pory nie było tylu kobiet w programie. Wiadomo, że najmłodsza z rolniczek ma 23 lata, a najstarsza 57. Wśród potencjalnych uczestniczek widzowie dostrzegli Wiktorię Żmudę Trzebiatowską, która promuje swoje gospodarstwo w sieci. Czy ma szansę na odnalezienie miłości w programie?

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy