Rolnik szuka żony
Ocena
programu
7,2
Dobry
Ocen: 745
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rolnik szuka żony": To jednak miłość? "Mogę powiedzieć, że zakochałam się"

Dziesiąta edycja programu "Rolnik szuka żony" zbliża się do końca. Uczestnicy wybrali już swoich kandydatów. Widzowie byli świadkami m.in. rodzącego się uczucia między Ania a Jakubem. Padły już pierwsze wyznania miłości.

"Rolnik szuka żony": Anna

"Rolnik szuka żony" to program, który od lat podbija serca Polaków. Szczerzy i naturalni uczestnicy, kierujący się potrzebą, jaką jest znalezienie sobie partnerki lub partnera oraz Marta Manowska w roli prowadzącej już od 10. edycji przyciągają widzów przed telewizory. Bohaterami jubileuszowej edycji są: 35-letnia Anna z Wielkopolski, 40-letnia Agnieszka z Warmińsko-Mazurskiego, 41-letni Waldemar z Kujaw, 27-letni Dariusz spod Łodzi i 28-letni Artur z Mazowsza.

Reklama

Anna w "wizytówce" jasno nakreśliła, kogo szuka: "W związku wierzy w szczerość, uczciwość, oddanie i dobre serce chociaż wolałaby, aby cechami tymi charakteryzował się wysoki, zadbany i uśmiechnięty mężczyzna. Niekoniecznie z przeszłością, ale jest gotowa to przemyśleć. Ktoś, kto dałby jej poczucie, że jest dla niego ważna więcej niż przez chwilę. Z kimś, z kim mogłaby śmiało i bez obaw założyć rodzinę."

"Rolnik szuka żony": Anna i Jakub

Ostatecznie jej wybór padł na Jakuba. Mężczyzna podobnie do Anny również jest po rozwodzie i jest ojcem trójki dzieci. W jednym odcinku okazało się, że jeszcze do niedawna był... zaręczony. "Był marzec. To była ostatnia deska ratunku [...]. To było niedawno. Myślałem, że to coś zmieni" - wyznał Kuba.

Anna nie kryła swojego zaskoczenia. "Oświadczyłeś się w marcu, a zgłosiłeś się do mnie w maju? A kiedy ostatni raz z nią widziałeś?" - dopytywała. Do ostatniego spotkania między byłymi narzeczonymi doszło na krótko przed jego udziałem w programie. "Widziałeś się z byłą partnerką dzień przed przyjazdem do mnie?" - rolniczka nie mogła uwierzyć w to, co słyszy. 

"Rolnik szuka żony": Wyznania miłości

Wyznanie Kuby mocno przybiło kobietę, która ostatecznie postanowiła dać mu jednak szansę. W nowym odcinku widzowie mogli się przekonać, że zdecydowanie nie żałuje swojego wyboru. Anna nie kryje bowiem swojego szczęścia. "Miesiąc wystarczył, żebym przekonała się do Kuby. Mogę powiedzieć, że zakochałam się" - przyznała w programie. "Staram się nie ukrywać przed nią niczego, by moje życie było przejrzyste dla niej. Kwestia z moją byłą dziewczyną jest już zamknięta" - mówił z kolei wybranek Anny. 

Na kolejną randkę Jakub wziął Annę na strzelnicę oraz spływ kajakowy. Na koniec dnia para relaksowała się w jacuzzi, gdzie padły pierwsze deklaracje miłości. Kuba wyznał rolniczce, że ją kocha, a ona odpowiedziała tym samym. Zaczęli nawet rozmawiać o potencjalnych... zaręczynach. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony | Rolnik szuka żony 10
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy