Rolnik szuka żony

Ocena
programu
7,5
Dobry
Ocen: 278
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rolnik szuka żony": Roksana urodziła? Dodała zdjęcie ze szpitala

W 8. edycji programu "Rolnik szuka żony" Roksana walczyła o serce Stanisława. Teraz oczekuje narodzin dziecka! Przyszła mama jest aktywna na Instagramie, gdzie niedawno poinformowała, że znalazła się w szpitalu. W miniony weekend uczestniczka show opublikowała nowy wpis, w którym napisała "Jest dobrze, jesteśmy w dwupaku".

"Rolnik szuka żony": Roksana w ciąży

To już pewne – będzie 10. sezon programu: "Rolnik szuka żony"! Program cieszy się sporym zainteresowaniem widzów, którzy z niecierpliwością czekają na nowe odcinki. Fani "RszŻ" chętnie sprawdzają także, jak potoczyły się dalsze losy uczestników. Które pary przetrwały? Kto wziął ślub? Kto wciąż szuka miłości? – to pytania, na które niezmiennie poszukują odpowiedzi.

W 8. edycji jednym z bohaterów był Stanisław Pytlarz. Słynący z małomówności rolnik zaprosił do swojego gospodarstwa trzy kandydatki: Teresę, Olę i Roksanę. Finalnie z żadną z nich nie zdecydował się zbudować relacji. Niedawno o Stanisławie znów zrobiło się głośno; wszystko za sprawą jego znajomości z Kamilą Boś, która w tym samym sezonie poszukiwała "bratniej duszy". Niektórzy zastanawiali się, czy są razem, a Pytlarz odniósł się do tych słów.

Reklama

Spore zmiany po "Rolniku..." zaszły w życiu pań goszczących u rolnika. Roksana zakochała się w Kamilu, z którym spodziewa się dziecka.

W ostatnim czasie Roksana mocno zaniepokoiła internautów obserwujących jej profil na Instagramie. Poinformowała bowiem, że musiała udać się do szpitala. Teraz wiele wskazuje na to, że uczestniczka show wciąż przebywa w placówce medycznej; świadczyć może o tym jej najnowsza aktywność w sieci.

Internauci wspierają Roksanę z "Rolnik szuka żony 8"

Roksana z programu "Rolnik szuka żony" opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie, które – na pierwszy rzut oka – może sugerować powiększenie rodziny! Na fotografii widać bowiem fragment dziecięcego łóżeczka. Po chwili dostrzec można też ciążowe krągłości, a fakt, że uczestniczka "RszŻ 8" wciąż czeka na rozwiązanie, potwierdzają zamieszczone przez nią słowa:

Pod wspomnianym postem szybko zaroiło się od komentarzy; wielu użytkowników sieci nie tylko wyrażało swoją troskę, ale też przesyłało mnóstwo słów wsparcia dla przyszłej mamy:
"Życzymy dużo, dużo zdrówka, najważniejsze, że jeszcze w dwupaku i oby tak do końca zostało", "Odpoczywaj, kochana", "Zdrówka dla Was i oby jak najdłużej w dwupaku".

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy