Rolnik szuka żony
Ocena
programu
7,2
Dobry
Ocen: 742
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rolnik szuka żony": Nicola z Mikołajem na wspólnym zdjęciu. Co to oznacza?

Związek Nicoli i Darka zakończył się bardzo burzliwie. Bohaterowie 10. edycji programu nie są już razem, a dziewczyna prowadzi bogate życie towarzyskie i sporo zdjęć zamieszcza na swoim Instagramie. Kiedy internauci zobaczyli ją w objęciach Mikołaja, kandydata Ani, plotkom nie było końca. Jaka jest prawda o ich relacji?

"Rolnik szuka żony": Burzliwy finał związku Darka i Nicoli

Finał 10. edycji programu "Rolnik szuka żony" był burzliwy. Nie przetrwały związki Waldemara z Ewą, Artura z Sarą i Darka z Nicolą. Szczególnie ta ostatnia relacja była szeroko komentowana. 

Przed kamerami dziewczyna dowiedziała się, że młody rolnik, będąc z nią, napisał SMS do innej kandydatki, wyznając, że dokonał złego wyboru. "Darek, to jest po prostu przykre" - powiedziała ze łzami w oczach Nicola na oczach milionów widzów.

"Wybrałem Nicolę i na tamten moment nie żałowałem swojej decyzji" - wyznał Darek w rozmowie z Martą Manowską w finałowym odcinku "Rolnika". "Kiedy przyjechałaś do mnie we wrześniu nie wiedziałem, czy coś do ciebie czuję. Podjąłem decyzję, że nie jesteś dziewczyną dla mnie" - zwrócił się do Nicoli, która poczuła się bardzo zraniona.

Reklama

Od czasu głośnego finału programu "Rolnik szuka żony" minęło już kilka miesięcy. Nicola wyznała, że nie ma już żalu do Darka: "Wraz z wybaczeniem odeszły wszystkie złe emocje".

Nicola i Mikołaj z "Rolnika": Czy są razem?

Profil Nicoli na Instagramie ma wielu obserwatorów. Internauci są ciekawe, czy dziewczyna ułożyła sobie życie, czy znalazła miłość? Wiadomo, że niedawno spotkała się z pozostałymi kandydatkami Darka i że utrzymuje również kontakt z Sarą, byłą dziewczyną Artura z 10. edycji.

Kiedy na InstaStory pojawiło się zdjęcie Nicoli w objęciach Mikołaja, który był kandydatem Ani, plotkom nie było końca. Fani chcieli dowiedzieć się, co łączy tę parę!

"Odpowiem w końcu, bo zawsze dostaję od Was to pytanie. Tylko się przyjaźnimy. Mój męski bff z programu. Fajny gość!" - napisała Nicola.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 10
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy