Rolnik szuka żony
Ocena
programu
7,2
Dobry
Ocen: 742
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rolnik szuka żony": Marta Paszkin i Paweł Bodzianny zostali rodzicami!

Wspaniały dzień w rodzinie Marty Paszkin i Pawła Bodziannego! Para, którą połączył program "Rolnik szuka żony" przywitała na świecie córkę - Grację. Pod postem na Instagramie spływają gratulacje.

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny: Historia związku

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z 9. edycji. programu "Rolnik szuka żony" są jedną z najbardziej lubianych "rolnikowych" par. Małżeństwo chętnie dzieli się swoim życiem w mediach społecznościowych - profil Marty obserwuje już ponad 123 tysiące osób. 

Para ma półtorarocznego syna Adasia oraz wychowuje wspólnie dziecko Marty z jej pierwszego związku - córkę Stefanię. W marcu 2022 roku para wzięła ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego. Para powiedziała sobie sakramentalne "tak" podczas ślubu kościelnego, który odbył się 30 czerwca zeszłego roku. Przypadkowo wybrali tę datę, ze względu na letnią pogodę. Wkrótce okazało się, że to właśnie w ten dzień, trzy lata temu dwójka spotkała się po raz pierwszy.

Reklama

Nowożeńcy pobrali się w Pałacu w Brunowie, miejscu, które ma również szczególne znaczenie. To tam Marta i Paweł zobaczyli się pierwszy raz.

"Rolnik szuka żony": Marta Paszkin urodziła

Para poinformowała za pośrednictwem Instagrama, że na świat przyszła ich córka. "Dzisiaj powtórzył się najpięknieszy moment w moim życiu i Gracja jest już z nami. Poród przebiegł ekspresowo i bez komplikacji- to chyba nagroda za ten czas oczekiwania. Pozdrawiamy Was i dziękujemy za kibicowanie, a personelowi za pomoc i opiekę" - napisał Paweł Bodzianny.

W komentarzach pod postem spływają gratulacje. Narodziny Gracji skomentowała m.in. Marta Manowska, pisząc: "Gratulacje Kochani. Gracja, witaj na świecie. Dziś piękny i ważny dzień" - czytamy.

Czytaj więcej: "Rolnik szuka żony": Życie Marty Paszkin i Pawła Bodziannego po ślubie. Nie przyjęła nazwiska męża

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Marta Paszkin | Paweł Bodzianny | Rolnik szuka żony
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy