Rolnik szuka żony

Ocena
programu
7,4
Dobry
Ocen: 334
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rolnik szuka żony": Marta Manowska w nowym zwiastunie. Mówi o... powiększeniu rodziny

Premierowy odcinek 10. sezonu programu "Rolnik szuka żony" już niebawem zadebiutuje na ekranach. W międzyczasie w sieci pojawił się zwiastun nowej odsłony. Uwagę przykuwają słowa Marty Manowskiej... O co dokładnie chodzi?

Marta Manowska o programie "Rolnik szuka żony"

Marta Manowska z programem: "Rolnik szuka żony" jest związana od samego początku. To właśnie ona wspiera uczestników w ich wyborach, będąc "dobrym duchem" tego projektu. W nagraniu promującym jubileuszową edycję wspomniała m.in. o tym, że cieszy ją "powiększanie rolnikowej rodziny":

"Mamy edycję dziesiątą - jubileuszową. To mnie bardzo cieszy, bo o wyjątkowości tego programu, świadczy to, co wydarzyło się przez te dziesięć lat, czyli wszystkie pary, wszystkie związki, wszystkie przyjaźnie, wszystkie dzieci, które narodziły się z tych par (...). Nasza rodzina jest ogromna i cały czas się poszerza."

Reklama

"Rolnik szuka żony": Jubileuszowa edycja i nowi uczestnicy

17 września rusza 10. edycja programu "Rolnik szuka żony", który od dziewięciu lat niezmiennie zajmuje pierwszą pozycję wśród najpopularniejszych programów telewizyjnych w Polsce. Ta okrągła rocznica aż się prosi o małe podsumowanie. 

Pierwszy odcinek polskiej edycji programu wyemitowany został 21 maja 2014 roku. Od tego czasu prowadząca program Marta Manowska dostarczyła listy 45 rolnikom i rolniczkom. Aż dziewięć z utworzonych w programie par stanęło na ślubnym kobiercu. Na świat przyszło jedenaścioro dzieci uczestników polskiej edycji, a to przecież jeszcze nie koniec! Historia programu w Polsce to tylko wycinek światowego fenomenu, jakim jest "Rolnik szuka żony". Wszystko rozpoczęło się od listów samotnych rolników drukowanych w lokalnej angielskiej gazecie. 

Dziś "Rolnik" obecny jest w ponad 20 krajach całego świata. Austria i Norwegia w tym roku pokażą już 20. edycję show. Program dał początek ponad 200 małżeństwom na całym świecie i przyczynił się do narodzin 485 dzieci. Jedna z par z kanadyjskiej wersji programu doczekała się już 7 pociech. Czy nadchodząca polska edycja dopisze kolejny rozdział tej wspaniałej historii? Przekonamy się już wkrótce.  

W 10. edycji widzowie zobaczą na ekranach pięcioro uczestników. Już wiadomo, że tym razem "bratniej duszy" będą poszukiwać: Anna, Agnieszka, Dariusz, Waldemar, Artur.

INTERIA/RMF
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony | Marta Manowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama