Rolnik szuka żony
Ocena
programu
7,2
Dobry
Ocen: 723
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rolnik szuka żony": Kiedy premiera nowego sezonu? Produkcja zabrała głos!

Tę datę fani programu "Rolnik szuka żony" powinni zapisać w kalendarzach. Już wiadomo, kiedy na antenę TVP trafią nowe odcinki produkcji. Prowadząca show, Marta Manowska, już kilka tygodni temu zapowiedziała, że będzie to "najmłodsza" edycja ze wszystkich.

Kiedy "Rolnik szuka żony" w TV?

Dlaczego nie ma nowego odcinka programu: "Rolnik szuka żony"? Kiedy startuje 9. sezon? Gdzie i kiedy można oglądać nowe epizody? To pytania, które z pewnością niejednokrotnie zadawali sobie fani rozrywkowego formatu. "Rolnik..." z Martą Manowską w roli prowadzącej miał ponownie pojawić się w TV już kilka tygodni temu, jednak nadawca wprowadził zmiany w programie. 

"Winne" były mistrzostwa świata w siatkówce mężczyzn - sportowe rozgrywki były emitowane przez publicznego nadawcę. Taki obrót spraw nie spodobał się fanom show, którzy w komentarzach nie szczędzili krytyki. Teraz wiele wskazuje na to, program wreszcie wystartuje z nowym sezonem! W mediach społecznościowych pojawił się zwiastun 9. edycji z komunikatem, że pierwszy odcinek będzie można obejrzeć już w najbliższą niedzielę - 18 września. Wreszcie!!! - dodano w krótkim opisie.

Reklama

"Rolnik szuka żony", sezon 9. Kiedy i gdzie pierwszy odcinek? Emisja w TV

Kiedy dokładnie "Rolnik szuka żony 9" będzie dostępny dla widzów? Nowy odcinek serii rozpocznie się 18 września o godz. 21:15, a będzie można go zobaczyć, włączając TVP 1. Zwiastun "Rolnika..." zdradza, jak niektórzy uczestnicy zareagowali na listy dostarczone przez Martę Manowską.

Serce normalnie aż tu puka całą klatą- zdradził przed kamerami Mateusz. Przypomnijmy: w nadchodzącym sezonie programu: "Rolnik szuka żony" zobaczymy piątkę uczestników. Są to Klaudia, Tomasz, Michał, Mateusz, Tomasz R. Czy udało im się znaleźć miłość przed kamerami? Jak potoczyły się ich losy? Co przyniesie nowa edycja "Rolnika..."? Już wkrótce się o tym przekonamy!

Zobacz również: 

"Rolnik szuka żony": Premiera nowej edycji przesunięta! Widzowie oburzeni

"Rolnik szuka żony 9": Znamy uczestników. Są bardzo młodzi

"Rolnik szuka żony" wraca na antenę. Kiedy nowy sezon?

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony | Marta Manowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama