Rolnik szuka żony

Ocena
programu
7,5
Dobry
Ocen: 278
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rolnik szuka żony": Kamila Boś jako... tancerka! Fani dość sceptyczni

Kamila Boś, jedna z uczestniczek programu "Rolnik szuka żony", kilka dni temu obchodziła swoje 30. urodziny. Z tej okazji zorganizowała imprezę, na której zaprezentowała wyćwiczoną choreografię. Wideo z wydarzenia następnie zamieściła na Instagramie. Zapewne nie spodziewała się, że spadnie na nią lawina, nie zawsze pochlebnych, komentarzy...

Kamila Boś brała udział w 8. edycji programu "Rolnik szuka żony". Piękna rolniczka - przez widzów nazywana "królową pieczarek" - otrzymała ogrom listów! Finalnie atrakcyjna blondynka zaprosiła do swojego gospodarstwa trzech mężczyzn: Adama, Jana i Tomasza. Chociaż początkowo wiele wskazywało na to, że Kamila i Adam stworzą udany związek, czas pokazał, że wspólna przyszłość jednak nie jest im pisana.

Chociaż Kamila nie znalazła miłości w programie, to zyskała dosyć sporą rozpoznawalność. Widzowie "Rolnika..." chętnie odwiedzają jej profil na Instagramie, a ona sama dba o to, by nie pozostawiać ich bez informacji.

Reklama

Co słychać u Kamili Boś?

Profil rolniczki na Instagramie obserwuje obecnie blisko 170 tys. tzw. followersów. O tym, że rozpoznawalność niesie ze sobą zarówno blaski, jak i cienie, rolniczka przekonała się w szczególności w ostatnim czasie. Pod jej najnowszym postem zaroiło się od komentarzy, wśród których słowa uznania mieszały się z krytyką. Kamila udostępniła bowiem nagranie przedstawiające jej urodzinowy taniec - Boś wykonała wcześniej przygotowany układ, a towarzyszyli jej profesjonalni tancerze.

Kamila z "Rolnik szuka żony 8" na Instagramie

W połowie lutego Kamila z programu: "Rolnik szuka żony 8" obchodziła 30. urodziny. Z tej okazji uczestniczka show wyprawiła huczną imprezę, podczas której zaprezentowała gościom wspomnianą choreografię. Rolniczka zadbała o każdy detal, włącznie ze specjalnym strojem.

"To było wyzwanie, pełne pozytywnych emocji i radości (...)" - przyznała w sieci.

Miejsce pod nagraniem szybko wypełniło się wpisami internautów, którzy dzielili się swoimi przemyśleniami na temat występu. Podczas gdy jedni bardzo chwalili Boś za przygotowanie i efekt, inni byli nieco mniej optymistycznie nastawieni do tego, co zobaczyli:

"Sukienka ratuje ten taniec, trochę sztywno; co nie zmienia faktu, że jest Pani piękna i brawa za odwagę."

"Trochę się garbisz."

"Bosko! Mam nadzieję, że jesteś z siebie dumna."

"Wyszło naprawdę bardzo fajnie. To była Pani impreza i Pani super taniec."

"Pięknie! Patrząc na to, jak zapracowana jesteś i miałaś czas na próby, to wyszło po prostu idealnie (...)."

"Brawa za odwagę i "kocie ruchy"."

Autor: Sabina Obajtek

INTERIA/RMF
Dowiedz się więcej na temat: Kamila Boś

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy