Rolnik szuka żony

Ocena
programu
7,5
Dobry
Ocen: 246
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rolnik szuka żony": Justyna i Tomasz są razem? Padła wymowna odpowiedź

Choć 9. edycja programu "Rolnik szuka żony" już dawno za nami, widzowie wciąż chętnie śledzą losy ulubionych uczestników. Fanów programu ciekawi przede wszystkim to, czy Justyna i Tomasz wciąż są parą. Ich wątpliwości może rozwiać wypowiedź wybranki rolnika.

Tomasz i Justyna z "Rolnik szuka żony 9" są parą po programie?

Czy Tomasz i Justyna z programu: "Rolnik szuka żony" są razem? Właśnie takie pytanie mogło pojawić się w głowach widzów śledzących losy uczestników show po zakończeniu edycji. Przypomnijmy: 9. sezon "Rolnika..." zakończył się kilka tygodni temu, a jedną z par, którą połączył telewizyjny format, stworzyli Justyna i Tomek. Mieszkająca na Śląsku kandydatka skradła serce 41-letniego rolnika, który właśnie z nią postanowił budować relację.

W finale Tomasz i jego kandydatka występowali właśnie jako oficjalna para, a podczas rozmowy z prowadzącą - Martą Manowską - uczestnicy wspominali o wspólnym zamieszkaniu. Niedługo po emisji ostatniego odcinka "RszŻ" pojawiły się jednak medialne doniesienia sugerujące komplikacje, jakie miały się pojawić we wspomnianym związku: do głosu miała dojść m.in. była żona Tomasza. Jak jest naprawdę? Całą sytuację postanowiła wyjaśnić sama Justyna, która uaktywniła się w sieci. Partnerka rolnika odpowiedziała na jeden z komentarzy zamieszczony pod fotografią ukazującą zakochaną parę. To właśnie tam uczestniczka show zapewniła, że między nią a jej ukochanym wszystko jest w porządku.

Reklama

Justyna z "Rolnik szuka żony 9" o związku z Tomaszem

Justyna z programu: "Rolnik szuka żony 9" kilka dni temu opublikowała fotografię, na której pozuje wraz z Tomaszem.

"Wow. A media bębnią o rozstaniu" - napisała jedna z użytkowniczek sieci, a jej słowa kandydatka rolnika skwitowała krótko:

"Ach, te nasze media, he."

Niedługo później na instagramowe konto pary trafiło mnóstwo publikacji ukazujących Tomasza i Justynę.

"Szczęśliwi zakochani" - dodała w innym miejscu uczestniczka programu.

Wiele wskazuje więc na to, że związek Tomasza i Justyny kwitnie! Informacja ta bardzo ucieszyła internautów, którzy w komentarzach pozostawili po sobie "ślad" w postaci miłych komentarzy.

"Dużo szczęścia".

"Jesteście wspaniali".

"Super para".

"Miło Was widzieć, życzę Wam cudownych lat razem, a trudne chwile, które będą się pojawiać, rozwiązujcie razem".

"Świetnie do siebie pasujecie".

Pary z "Rolnik szuka żony 9"

Tomasz i Justyna poznali się dzięki udziałowi w programie: "Rolnik szuka żony". Dziewiąta edycja obfitowała w wiele zaskakujących momentów, a finalnie aż czterech z pięciorga uczestników znalazło "bratnią duszę". Jedynie Mateusz, który początkowo zaprosił do siebie trzy kandydatki, nie zdecydował się na rozwijanie tych znajomości. Powrócił za to to do nadesłanych listów, dzięki czemu poznał Agnieszkę.

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: "Rolnik szuka żony"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy