Rolnik szuka żony
Ocena
programu
7,2
Dobry
Ocen: 747
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rolnik szuka żony": Ile Joanna Wielgosz przytyła w ciąży? Pytania internautów

Joanna i Kamil z 8. edycji programu "Rolnik szuka żony" zostali rodzicami. Miesiąc temu na świecie pojawiła się ich córeczka Antonina. Teraz uczestniczka show odpowiedziała w sieci na pytania nurtujące internautów. Zdradziła m.in., ile przytyła podczas ciąży.

"Rolnik szuka żony": Joanna Wielgosz została mamą

Joanna Wielgosz i Kamil Osypowicz poznali się w ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony". Szybko okazało się, że są dla siebie stworzeni. Kamil i Asia zakochali się w sobie, a w finale mężczyzna oświadczył się swojej wybrance. Po programie zamieszkali razem - Asia przeprowadziła się do Kamila.

Po jakimś czasie w mediach pojawiła się informacja o tym, że Joanna jest w ciąży. Narzeczeni wydali specjalne oświadczenie, w którym potwierdzili, że spodziewają się dziecka.

Reklama

23 października Joasia Wielgosz urodziła córkę, która otrzymała imię: Antonina.

"23.10.2022 r. w nocy tego dnia nasze życie zmieniło się o 180 stopni, oczywiście na lepsze. Tej nocy przyrzekliśmy sobie, że uczynimy życie naszej Perełki w najszczęśliwsze życie, jakie sobie można wymarzyć. Tosia - 2980 g szczęścia i 53 cm słodkości" - napisali na Instagramie szczęśliwi rodzice.

Asia i Kamil z "Rolnik szuka żony" cieszą się nową rolą, a w ich stronę wciąż płyną gratulacje oraz liczne pytania. Na niektóre z nich postanowiła odpowiedzieć sama młoda mama, udostępniając miejsce na InstaStories. Wśród wpisów pozostawionych przez internautów pojawiło się m.in. zapytanie o to, jak Wielgosz czuła się w okresie ciąży, a także, jak w tym czasie zmieniła się jej waga.

Joanna Wielgosz na Instagramie odpowiada na pytania

Narzeczona Kamila chętnie odpowiadała użytkownikom sieci, dzieląc się swoimi przemyśleniami. Wyznała, że w ciąży przytyła 18 kilogramów, które po narodzinach córeczki szybko "zgubiła".

"18 kg w sumie, ale nic z nich nie zostało po porodzie. A już myślałam, że uda mi się przytyć" - napisała.

Wielgosz zdradziła także, że rozwiązanie nastąpiło w 37 tygodniu ciąży, a pierwsze dni po narodzinach pociechy były dla niej niezwykłe pod każdym względem.

"Najbardziej bałam się, czy będę umiała podnieść tę malutką, kruchą istotę. Powiem szczerze, że to, co mówią o instynkcie, to prawda. Wszystko wyszło samo" - wyznała.

Joanna i Kamil to doskonały przykład na to, że miłość można znaleźć także w telewizji. My również całej rodzinie życzymy wszystkiego, co najlepsze.

Autorka: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 8 | Joanna Wielgosz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy