Rolnik szuka żony
Ocena
programu
7,2
Dobry
Ocen: 742
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rolnik szuka żony": Co słychać u Doroty i Waldemara? Kobieta go rozpieszcza!

Waldemar i Dorota to para, która po wielu perturbacjach, odnalazła miłość w programie "Rolnik szuka żony". Bohaterowie 10. edycji nie kryją swego szczęścia, niebawem razem zamieszkają, a potem być może wezmą ślub. Rolnik nie może narzekać na ukochaną - rozpieszcza go na wiele sposobów.

"Rolnik szuka żony": Waldemar i Dorota z 10. edycji

Waldemar to najbardziej kontrowersyjny i najgoręcej komentowany bohater 10. edycji programu programu "Rolnik szuka żony".

Po wielu perturbacjach, mężczyzna stworzył związek z odrzuconą wcześniej Dorotą (przypomnijmy, że tę sytuację kobieta w programie bardzo przeżyła, odjeżdżała z domu rolnika cała we łzach).

W świątecznym odcinku programu "Rolnik szuka żony" widzowie, jak również prowadząca Marta Manowska, zostali zaskoczeni informacją, że Waldemar i Dorota są parą. Mało kto spodziewał się takiej sytuacji. 

Reklama

Wiadomo, że para wspólnie spędziła święta i sylwestra, a teraz planuje wspólne zamieszkanie. Uczestniczka programu będzie musiała wyprowadzić się z rodzinnego Szczecina, aby razem z synem przenieść się do Waldemara. Ma to się wydarzyć po zakończeniu roku szkolnego - zarówno Waldemar, jak i Dorota mają synów z poprzednich związków.

Waldemar rozpieszczany przez Dorotę

Para chętnie zamieszcza w mediach społecznościowych swoje zdjęcia. Niedawno Dorota na swoim Instastory pochwaliła się kadrem ze swojej kuchni, w której przygotowuje prawdziwe przysmaki. Być może tak bohaterka "Rolnika" rozpieszcza Waldemara. Mężczyzna wielokrotnie podkreślał, że Dorota jest bardzo "gospodarna" i świetnie radzi sobie w kuchni.

Pozostaje pytanie, czy po przeprowadzce para ogłosi zaręczymy? Fani "Rolnika" wyczekują takich wiadomości.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 10
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy