Rolnik szuka żony
Ocena
programu
7,2
Dobry
Ocen: 745
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rolnik szuka żony": Bardowscy wyjechali z Polski. Co się stało?

Anna i Grzegorz Bardowscy to bohaterowie drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony". Choć od emisji tego sezonu minęło już kilka lat, para jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i daje fanom os obie zapomnieć. Ostatnio postanowili uczcić swoją rocznice ślubu. Dokąd się wybrali? Pewne zdjęcie pojawiło się na ich Instagramie.

Ania i Grzegorz Bardowscy: Rolnikowa para

Anna i Grzegorz Bardowscy to para, która połączył program "Rolnik szuka żony". W 2. edycji na wizytówkę mężczyzny odpowiedziała właśnie Ania, a jej list wzbudził zainteresowanie rolnika. W rozmowie z Martą Manowską Bardowski otwarcie wyznał, iż przed tą panią mógłby klęknąć na jedno kolano.

Jego słowa okazały się prorocze! Od tamtej pory minęło już kilka lat, a państwo Bardowscy doczekali się już dwójki dzieci: Jasia oraz Liwii.

Reklama

Wspomniana para nie zniknęła ze świata mediów wraz z zakończeniem emisji "Rolnika", a wręcz przeciwnie! Swoim życiem małżeństwo bardzo często i chętnie dzieli się na Instagramie.

Tym razem okazało się, że para wyjechała z Polski. Jakie były powody tej decyzji? Czy długo nie będzie ich w kraju?

"Rolnik szuka żony": Bardowscy wyjechali z Polski

Ania i Grzegorz Bardowscy pobrali się 16 kwietnia 2016 roku. Z Instagrama rolnikowej pary wynika, że małżonkowie wybrali się do Włoch, aby świętować kolejną rocznicę swego związku.

"Zaczynamy nasz włoski weekend" - brzmi wpis na Instagramie. Na zdjęciu widać uśmiechniętą Anię i Grzegorza, którzy pozują z tradycyjną, włoską pizzą.

"Kolejnych pięknych rocznic", "Udanego wypoczynku oraz kolejnych długich szczęśliwych lat!", "Pięknie razem wyglądacie", "Kochani, wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu", "Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu dużo miłości na kolejne wspólne lata" - brzmią komentarze internautów.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 11
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy