Rolnik szuka żony

Ocena
programu
7,5
Dobry
Ocen: 256
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rolnik szuka żony": Anna Bardowska z bukietem róż. Co to za święto?

Anna i Grzegorz Bardowscy to jedna z najpopularniejszych "rolnikowych" par. Bohaterowie 2. edycji programu TVP są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Niedawno żona uczestnika show opublikowała nowy kadr, na którym pozuje z bukietem białych róż. Z jakiej to okazji? W opisie sporo zdradziła.

Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" na Instagramie

Anna Bardowska to uczestniczka 2. edycji programu "Rolnik szuka żony", o której głośno jest do dziś. Żona Grzegorza zyskała sympatię widzów telewizyjnego projektu, którzy chętnie sprawdzają, jak wygląda jej życie po show. O tym, że udział w "Rolniku..." był "strzałem w dziesiątkę", świadczyć mogą dalsze losy Ani i Grześka. Państwo Bardowscy obecnie tworzą szczęśliwą rodzinę dla dwójki dzieci: Jasia oraz Liwii.

Ania Bardowska aktywnie działa w mediach społecznościowych, gdzie "zdradza", jak wygląda codzienne życie jej i jej bliskich. Regularnie publikuje filmy na swoim kanale, a każde wido cieszy się sporą popularnością. W minionych miesiącach nagrania zamieszczane na YouTube zdominował temat budowy domu oraz samej przeprowadzki. Teraz wiele wskazuje na to, że Bardowska znalazła też chwilę na drobne przyjemności - na Instagramie niedawno pojawiła się fotografia ukazująca partnerkę Grzegorza pozującą z naręczem róż. W opisie bohaterka ujęcia wyznała, iż bardzo lubi podziwiać piękne rośliny, a przy okazji pokusiła się o ciekawe wyznanie.

Reklama

"I chociaż najczęściej kupuję je sobie sama - uwielbiam kwiaty. W szczególności białe. A u Was jak to wygląda?vI chociaż najczęściej kupuję je sobie sama - uwielbiam kwiaty. W szczególności białe. A u Was jak to wygląda?" - napisała.

Anna i Grzegorz Bardowscy obecnie

Anna Bardowska na nowym zdjęciu pozuje, wpatrując się prosto w obiektyw. Energia i radość wprost bijąca z opublikowanego kadru udzieliła się internautom, którzy w komentarzach zarówno odpowiadali na zadane pytanie, jak i komplementowali uczestniczkę show.

"Aniu, pięknie wyglądasz!", "Elegancko", "Piękna jak zawsze" - piszą fani.

Anna i Grzegorz Bardowscy to para będąca dowodem na to, że miłość można znaleźć wszędzie - także w TV! Od wielu lat zakochani tworzą udany związek, a swoim szczęściem chętnie dzielą się w sieci. Oglądaliście drugą edycję programu, w którym można było poznać ich bliżej?

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy