Rolnik szuka żony

Ocena
programu
7,5
Dobry
Ocen: 278
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rolnik szuka żony": Ania Bardowska zaskoczyła fanów! "Kolejny etap przed nami"

Ania Bardowska, której popularność przyniósł program "Rolnik szuka żony", niedawno wraz z mężem i dziećmi zamieszkała w nowym domu. Jak się okazuje, to nie koniec zmian! "Kolejny etap przed nami" - napisała na Instagramie.

Ania i Grzegorz poznali się w 2. edycji programu: "Rolnik szuka żony"List od przyszłej żony rolnika wywołał na mężczyźnie ogromne wrażenie; w rozmowie z prowadzącą show - Martą Manowską - Grzesiek przyznał, że autorce napisanych słów mógłby się nawet oświadczyć! Czas pokazał, że jego słowa były prorocze; niedługo po zakończeniu projektu zakochani zaręczyli się, a wkrótce potem odbył się ich ślub. Para doczekała się także dwójki dzieci - syna Jasia i córki Liwii.

Reklama

Dla rodziny Anna porzuciła pracę w przedszkolu, aby pomagać mężowi w gospodarstwie w Uniejowicach na Dolnym Śląsku i zostać mamą na cały etat. Kobieta dość chętnie udziela się na Instagramie, publikując rozmaite posty związane z codziennym życiem uczestników "RszŻ". Żona Grzegorza prowadzi vloga, a także często aktualizuje swój profil w sieci, dzięki czemu internauci wiedzą, co aktualnie dzieje się w życiu małżonków.

Ostatnie miesiące minęły państwu Bardowskim na zmianach - i to bardzo poważnych! Budowa domu i przeprowadzka były relacjonowane w mediach społecznościowych, gdzie Ania Bardowska chętnie publikuje rozmaite filmy. Jej blog na YouTube oraz konto na Instagramie cieszą się sporym zainteresowaniem! Niedawno bohaterka 2. odsłony "RszŻ" wyjawiła, że wraz z mężem podjęła decyzję o zaplanowaniu przestrzeni wokół budynku. Małżonkowie wybrali już projekt ogrodzenia. Jak teraz wygląda obszar za oknami państwa Bardowskich? Zdradza to najnowsze nagranie opublikowane w Internecie.

Anna Bardowska na Instagramie

Ania Bardowska przy okazji podzieliła się również z internautami swoją wizją ogrodu. Niebawem wspomniany obszar, który obecnie przypomina plac budowy, będzie wyglądał zupełnie inaczej!

"Kolejny etap budowy przed nami. Czas na ogarnięcie terenu wokół domu i ogrodzenie. Będzie dużo zieleni, drzew, krzewów, kwiatów, znajdzie się miejsce na niewielką szklarnię. No i najważniejsze dla dzieci - huśtawki i piaskownica" - przyznała Bardowska. 

Prace ruszyły pełną parą, o czym mogą świadczyć także relacje, jakie trafiły na InstaStory Bardowskiej. Przed dom uczestników "RszŻ 2" wjechał ciężki sprzęt!

Autor: Sabina Obajtek

INTERIA/RMF
Dowiedz się więcej na temat: Anna Bardowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy