Rolnik szuka żony

Ocena
programu
7,5
Dobry
Ocen: 570
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rolnik szuka żony": Ada już po wieczorze panieńskim. Fani czekają na ślub!

Ada i Michał to jedna z par, które połączył program "Rolnik szuka żony". Szczęśliwi zakochani kilka miesięcy temu poinformowali swoich fanów, że są zaręczeni. Teraz wiadomo, że przyszła panna młoda ma już za sobą wieczór panieński. Czy to oznacza, że ślub uczestników randkowego show TVP odbędzie się lada dzień?

"Rolnik szuka żony": Ada i Michał zaręczyli się jeszcze przed finałem

Ada i Michał z dziewiątej edycji programu "Rolnik szuka żony" zaręczyli się tuż przed nagraniem finałowego odcinka. "Ada się do mnie wprowadziła i jesteśmy szczęśliwi. Podjąłem decyzję, że jednak Ada i myślę, że to była najlepsza decyzja w moim życiu" - powiedział Michał w finale programu Marcie Manowskiej. 

"To, co najbardziej cenię w Adzie, że ma do mnie cierpliwość. Mam czasem swoje gorsze dni i ona akceptuje mnie takim, jakim jestem. Czuję się wspaniale, jak rano wstaje i widzę Adę - świat od razu jest piękniejszy" - powiedział Michał. "Kocham go, szaleję za nim" - wyznała wzruszona dziewczyna. "Jego wady mi nie przeszkadzają. To jest coś, co ja zaakceptowałam, bo jestem pewna, że to jest ten człowiek" - dodała.

Reklama

Para zamieszkała razem na Podlasiu w domu rodzinnym uczestnika show. Rolnik nie ukrywał, że narzeczona zaimponowała mu tą decyzją, bo musiała przeorganizować całe swoje życie. Przypomnijmy, że Adrianna dotąd mieszkała w Łodzi. "Widać było po niej, że się starała, że się zaangażowała. Byłem w szoku, że ona chce się przeprowadzić" - wyznał Michał.

Teraz narzeczonych czeka kolejny krok: ślub!

Adrianna ma za sobą wieczór panieński

Przygotowania do wesela ruszyły pełną parą! Dokładna data uroczystości jeszcze nie jest znana, ale wiadomo, że przyszła panna młoda ma już za sobą wieczór panieński. Wybranka rolnika postawiła na jasną sukienkę, a jej głowę zdobił kwietny wianek. Nie zabrakło także charakterystycznej "szarfy", będącej elementem "wyróżniającym" najważniejszą osobę wieczoru.

Jak wynika z publikowanych przez weekend relacji, Ada mogła liczyć na obecność przyjaciółek. Panie przebywające nad jeziorem miło spędzały czas na różnych aktywnościach.

Adrianna i Michał już wkrótce dołączą do grona "rolnikowych" par, które są już po zaślubinach. To m.in.: Anna i Grzegorz Bardowscy, Małgorzata i Paweł Borysewiczowie oraz Marta Paszkin i Paweł Bodzianny.

INTERIA/RMF
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy