Rolnik szuka żony

Ocena
programu
7,4
Dobry
Ocen: 328
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rolnik szuka żony 9": Znów zobaczymy ich w TV! Ale w innym programie

Dobra wiadomość dla fanów programu "Rolnik szuka żony"! Uczestnicy 9. edycji ponownie stanęli przed telewizyjnymi kamerami. Tomasz K., Klaudia oraz Michał - to właśnie ich wkrótce zobaczymy w telewizji! Co już wiadomo? Sporo zdradzają instagramowe relacje publikowane w sieci.

Uczestnicy programu "Rolnik szuka żony" w "Jaka to melodia?"

"Rolnik szuka żony" to program, który daje uczestnikom szansę zarówno na znalezienie miłości, jak i na poznanie "tajników telewizji". Niejednokrotnie bohaterowie po "Rolniku..." brali udział w innych projektach TVP. Nie inaczej było i tym razem!

Wiele wskazuje na to, że wkrótce widzowie ponownie zobaczą na szklanych ekranach tych, którzy brali udział w minionym sezonie. O kim dokładnie mowa? Tomasz K z partnerką - Kasią, Michał oraz Klaudia zjawili się na planie teleturnieju "Jaka to melodia?".

Reklama

"Zdradziły" ich instagramowe relacje: Tomasz Klimkowski pokazał fotografię z prowadzącym show - Rafałem Brzozowskim, natomiast jego ukochana wrzuciła do sieci zdjęcie z Klaudią. Dodatkowo w sieci pojawiły się też migawki ukazujące wspomnianego Michała.

"Rolnik szuka żony 9": Znaleźli miłość w programie

Kiedy i gdzie będzie można zobaczyć odcinek programu "Jaka to melodia?" z udziałem wspomnianych uczestników "Rolnika"? Tego na razie nie wiadomo, ale produkcja niebawem powinna ogłosić szczegóły.

To zresztą nie pierwszy raz, kiedy bohaterowie "Rolnika..." biorą udział w muzycznym teleturnieju: wcześniej swoich sił w odcinkach specjalnych próbowali także m.in. Kamila Boś, Elżbieta Czabator, Kamil Osypowicz, Grzegorz Bardowski oraz Seweryn Nowak.

Klaudia, Tomasz i Michał to trójka rolników, którzy śmiało mogą powiedzieć, że znaleźli miłość w TV! Uczestnicy show zgłosili się do 9. edycji hitu TVP, a prowadząca - Marta Manowska - pomogła im poznać nowe osoby. Widzowie byli więc świadkami rodzącego się uczucia między Tomaszem a Katarzyną, Klaudią a Valentynem oraz Michałem i Adą.

Czy te związki przetrwały? Wiele wskazuje na to, że tak! Mało tego, w finałowym odcinku Michał zdradził, że oświadczył się Adriannie i został przyjęty. Z kolei w świątecznej odsłonie "RszŻ" Klaudia i Valentyn wyjawili, że wspólne zamieszkanie to tylko kwestia czasu.

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 9 | Jaka to melodia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy