Rolnik szuka żony
Ocena
programu
7,2
Dobry
Ocen: 745
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rolnik szuka żony 9": Michał i Adrianna są razem?

Michał i Adrianna z programu "Rolnik szuka żony" są parą? Choć do finału nowej edycji show zostało kilka dni, fani już teraz snują domysły co do ostatecznych rozstrzygnięć. Powodów do plotek dostarczył sam uczestnik programu... Poznajcie szczegóły!

Michał i Adrianna z "Rolnik szuka żony 9" razem?

"Rolnik szuka żony 9" powoli staje się już historią. Ostatni odcinek tej serii widzowie zobaczą w niedzielę 27 listopada w TVP 1 o godz. 22:00. To właśnie wówczas odbiorcy dowiedzą się, które pary przetrwały. Przypomnijmy; uczestnicy spośród kandydatów i kandydatek wybrali osoby, z którymi chcieli kontynuować telewizyjny projekt. Tym samym w "pewne" pary dobrali się: Tomasz R. i Justyna, Klaudia i Valentyn, Tomasz K. i Katarzyna, Michał i Adrianna.

Piąty bohater - Mateusz - wprawdzie pożegnał wszystkie trzy kandydatki, ale w 11. odcinku był na... kolejnej randce! Rolnik zawarł nową znajomość z Agnieszką. Finał programu: "Rolnik szuka żony" zapewne odkryje sporo kart - stąd też fani formatu z niecierpliwością czekają na ostatnią odsłonę "RszŻ", w międzyczasie sprawdzając "przecieki" i wymieniając się informacjami. Ich uwagę w szczególności zwróciła aktywność Michała, który niedawno opublikował na Instagramie nowy post. Pod fotografią z finału rolnik dodał enigmatyczny komentarz:

Reklama

"Dojrzalszy o doświadczenia."

"Rolnik szuka żony". Michał i Ada pod lupą widzów

Wpis Michała został szybko dostrzeżony przez czujnych użytkowników sieci, którzy dzielili się przemyśleniami. Sporo komentarzy odnosiło się właśnie do związku Michała i Ady; niektórzy internauci wyrażali swój niepokój w związku z takim ruchem rolnika:

"Oj, dziwnie to zabrzmiało. Mam nadzieję, że jesteście dalej razem.";

"Oho, o co tu chodzi?";

"Cos się kończy, by coś innego mogło się zacząć.";

"Szkoda, że tak wyszło, może następnym razem.";

"Wczoraj Ada wstawiła na swoje instastory zdjęcie i pewien cytat wskazujący na to, że się rozstali."

Z kolei inna grupa podeszła do wspomnianych wpisów Michała i Ady w zupełnie inny sposób:

"Fajnie by było, jakby te wszystkie memy i wpisy były jednym wielkim trollem uczestników na widzach.";

"Specjalnie nakręcają."

"(...) Do końca programu nie mogą ujawnić, a takie obrazki wstawiają specjalnie dla takich, co wszystko łykają..."

Finał programu "Rolnik szuka żony 9"

Michał i Ada, a ściślej - ich dalsze losy po programie - to sprawa nurtująca widzów już od dłuższego czasu. Pod postami publikowanymi na oficjalnym profilu "Rolnika..." na Facebooku pojawiło się mnóstwo komentarzy od widzów, którzy dzielili się swoją wiedzą w tym temacie. Uwagę zwraca jeden z wpisów sugerujących, że historia tej miłości mogła zakończyć się bez happy endu:

"Na innym portalu jakaś mieszkanka niedaleko jego miejscowości (...) pisze, że Ada to już przeszłość (a wszyscy w szoku), że chłopak cytuję: "dopiero teraz nabrał wiatru w żagle po tym programie i może przebierać...". Hmm, to by było zaskoczenie, z drugiej strony to dzieciaki, ale może to tylko po prostu plotki jak z Martą i tym ślubem... Zapewne dopiero po odcinku specjalnym pewnie dowiemy się, jak jest naprawdę."

Czy Michał i Ada są razem? Odpowiedź na to pytanie widzowie oficjalnie poznają, oglądając finał programu: "Rolnik szuka żony 9".

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy