Reklama

Rolnik szuka żony

Ocena
programu
7,5
Dobry
Ocen: 184
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rolnik szuka żony 9": Klaudia dodała wymowny komentarz. Kto kłamie?

Klaudia z programu "Rolnik szuka żony" aktywnie udziela się na Instagramie. Ostatnio zamieściła na relacji wymowne zdjęcie z podpisem. Jak zareagowali widzowie? Po ostatnim odcinku show są sceptyczni co do relacji rolniczki i Valentyna, którego wybrała przed kamerami.

"Rolnik szuka żony 9". Klaudia i Valentyn razem na randce

Przed nami finał programu: "Rolnik szuka żony". Dziewiąta edycja obfitowała w wiele zaskakujących momentów, a uczestnicy odbyli wiele randek i poważnych rozmów o przyszłości. Tak było m.in. w przypadku Klaudii i Valentyna, którzy podczas spotkania poruszyli m.in. wspólnego zamieszkania.

Co wydarzy się w finale? Ostatni odcinek, który widzowie zobaczą w niedzielę 27 listopada o godz. 22:00 w TVP 1, póki co jest owiany tajemnicą. Szczegóły ujrzą światło dzienne w finałowej odsłonie show i to właśnie wówczas odbiorcy dowiedzą się, jak potoczyły się dalsze losy rolników i rolniczki.

Reklama

Ci z kolei od czasu do czasu dzielą się w sieci wpisami, dbając przy tym o to, by nie zdradzić zbyt wielu szczegółów. Właśnie tak postępuje w mediach społecznościowych wspomniana już Klaudia, która od czasu do czasu wzbogaca swój profil na Instagramie o rozmaite kadry. 

Niedługo po emisji przedostatniego odcinka bohaterka show opublikowała na InstaStory swoje własne zdjęcie wykonane podczas finału, dodając do niego zagadkowy opis:

Wspomniana fotografia krąży już po sieci, docierając do coraz to nowych grup użytkowników.

Klaudia z "Rolnik szuka żony 9" aktywna w mediach społecznościowych

Trudno stwierdzić, czy słowa zamieszczone przez Klaudię odnoszą się do konkretnej osoby, czy mają jedynie ogólny wydźwięk. Sama Klaudia często dodaje na Isntastory posty okraszone dużą dozą humoru, a podczas emisji wcześniejszych odcinków "Rolnika..." udostępniała także inne wpisy, w których była zestawiana z Valentynem. 

Jak więc finalnie wygląda ich relacja? Zapewne tego odbiorcy dowiedzą się dopiero za kilka dni, kiedy finał programu pojawi się w TV.

Wciąż wybrzmiewają też echa przedostatniej odsłony "RszŻ", w której pokazano wspomnianą już randkę Klaudii i Valentyna. Podczas gdy mężczyzna był za tym, by zamieszkać u wybranki, rolniczka nie popierała takiego pomysłu. W komentarzach pod postami dotyczącymi właśnie tej pary pojawiło się mnóstwo wpisów od użytkowników sieci:

Z drugiej strony nie brakuje słów wsparcia dla pary:

Autor: Sabina Obajtek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy