Reklama

Rolnik szuka żony

Ocena
programu
7,5
Dobry
Ocen: 184
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rolnik szuka żony 9": Co wydarzy się w finale? Wpadka TVP!

Finałowy odcinek 9. edycji programu "Rolnik szuka żony" wyemitowany zostanie w niedzielę, 27 listopada, w TVP1. Wszyscy uczestnicy tradycyjnie spotkają się w Kazimierzu Dolnym. Tuż przed finałem TVP zaliczyła wielką wpadkę! Co się stało? Uwaga: widzowie obejrzą finał produkcji o innej niż zazwyczaj porze! Skąd ta zmiana?

W dziewiątej edycji programu "Rolnik szuka żony" widzowie mieli okazję bliżej poznać życie Klaudii, Michała, Tomasza R., Tomasza K. i Mateusza. Ich starania o miłość nie należały do najłatwiejszych - nie wszystkim się udało.

Kto pojawi się na tradycyjnym, finałowym spotkaniu w Kazimierzu Dolnym? O tym widzowie TVP przekonają się w niedzielę, 27 listopada.

"Rolnik szuka żony 9": Zmiana pory emisji finałowego odcinka!

Ważna informacja: Finałowy odcinek zostanie wyemitowany nieco później niż zazwyczaj. Widzowie byli przyzwyczajeni, że mogą oglądać "Rolnika" w każdą niedzielę, o godz. 21:15. Jednak z powodu mundialu emisja finału została przesunięta.

Reklama

Tym razem finał widzowie TVP1 obejrzą dopiero o godzinie 22:00.

"Rolnik szuka żony 9": Co wydarzy się w finale? Wielka wpadka TVP!

Co wydarzy się w finale 9. edycji programu "Rolnik szuka żony"? Pojawiła się właśnie zapowiedź 12. odcinka! Przy okazji TVP zaliczyła wielką wpadkę! Co się stało?

Na oficjalnym profilu TVP na Facebooku pojawiło się zdjęcie uczestników 9. edycji "Rolnika". Można na nim zobaczyć, że miłość w programie znalazły aż cztery pary! Zdjęcie szybko zniknęło z profilu, ale czujni internauci zdążyli je zobaczyć i rozpowszechnić w sieci.

Na zdjęciu widać szczęśliwe cztery pary: Klaudię z Valentynem, Michała z Adą, Tomasza R. z Justyną oraz Tomasz K. z Kasią. Tym samym tuż przed finałem zdradzono, kto tak naprawdę znalazł szczęście w programie. Tylko Mateusz został sam.

Widzowie wszystkiego dowiedzą się w najbliższą niedzielę, 27 listopada, wieczorem w TVP1.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy