Rolnik szuka żony
Ocena
programu
7,2
Dobry
Ocen: 747
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rolnik szuka żony 9": Będzie świąteczny odcinek? Marta Manowska wyjaśnia

Marta Manowska opublikowała na Instagramie wpis, w którym zdradziła, nad czym pracowała w ostatnim czasie. Prowadząca program "Rolnik szuka żony" przyznała, że za nią bardzo ważne dni. Swój post dziennikarka wzbogaciła także o zdjęcie, na którym pozuje w białej kreacji.

"Rolnik szuka żony 9": Marta Manowska o odcinku świątecznym

Marta Manowska to gwiazda TVP. Piękna prezenterka prowadzi takie programy, jak "Rolnik szuka żony", "Sanatorium miłości" i "Kobiety w drodze".

Przed widzami finał "Rolnika". Ostatni epizod 9. sezonu będzie można zobaczyć już w najbliższą niedzielę, 27 listopada, w telewizyjnej Jedynce. To jednak nie koniec. Marta Manowska zdradziła w najnowszym poście, opublikowanym na Instagramie, że powstaje specjalny, świąteczny odcinek programu "Rolnik szuka żony". Swoją wypowiedź gospodyni "Rolnika..." zilustrowała zdjęciem - widać na nim roześmianą Manowską, pozującą w białej kreacji.

Reklama

"Czystość i niewinność w sobie. Wtedy można być budowniczym. Inżynierem życia. Bardzo ważne dni za mną. Domyka się jakaś piękna opowieść. Oglądajcie koniecznie odcinek świąteczny @rolnikszukazonytvp w tym roku. Czułość, miłość, troska odmieniane są w nim na wszystkie sposoby. Dziękuje Ekipo za te dni" - czytamy w opisie.

"Rolnik szuka żony": Tradycja odcinków świątecznych

Świąteczny odcinek programu "Rolnik szuka żony" to już niemal tradycja. Początkowo uczestnicy różnych edycji spotykali się wraz z prowadzącą przy specjalnie przygotowanym, świątecznym stole, by wspólnie wymienić się aktualnymi informacjami. Nie brakowało także śpiewania kolęd oraz smakowania świątecznych potrwa.

Przez pandemię produkcja postanowiła nieco zmienić format świątecznej odsłony "Rolnika". Od kilku sezonów to Marta Manowska wraz z ekipą odwiedza "rolnikowe" rodziny w ich gospodarstwach - tak było m.in. w minionym roku, kiedy to prowadząca pojawiła się ze specjalną wizytą m.in. u Agnieszki i Roberta Filochowskich z 2. edycji, Małgorzaty i Pawła Borysewiczów z 4. edycji oraz u Marty Paszkin i Pawła Bodziannego z 7. edycji.

Informacja o tym, że powstanie świąteczny odcinek programu "Rolnik szuka żony" bardzo spodobała się internautom, którzy swoją radością dzielili się w komentarzach zamieszczanych pod postem.

"Będę oglądać i czekać na kolejny sezon. Piękne zdjęcie, serdeczne pozdrowienia", "Cieszę się", "Super!!! Serdeczności" - piszą fani.

Zazwyczaj odcinek świąteczny emitowany w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia. Jak będzie rym razem? Jeszcze nie wiadomo.

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 9 | Marta Manowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy