Rolnik szuka żony

Ocena
programu
7,4
Dobry
Ocen: 550
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rolnik szuka żony 10": "Zabrakło męskiej decyzji" [zwiastun 9. odcinka]

Już w najbliższą niedzielę dowiemy się, jakie decyzje podejmą bohaterowie 10. edycji programu "Rolnik szuka żony". Część już wybrała, ale co zrobi reszta? Szykują się niespodzianki? Na oficjalnym profilu produkcji TVP na Facebooku pojawił się zwiastun dziewiątego odcinka.

"Rolnik szuka żony" to program, który od lat podbija serca Polaków. Jubileuszowa, dziesiąta edycja dostarcza widzom wielu emocji. Już w niedzielę, 19 listopada, wieczorem wszystko stanie się jasne - dowiemy się, z kim planują swoją przyszłość bohaterowie produkcji.

Dariusz i Artur już wybrali. Co zrobią Anna, Agnieszka i Waldemar? Najnowszy zwiastun zdradza kilka rzeczy.

"Rolnik szuka żony 10": Czas wyborów. Zwiastun 9. odcinka

"Aż się boję pomyśleć" - mówi w zwiastunie Anna. "Jeśli jej wszyscy nie pasują, to wszyscy odpadają. Prosta logika" - słychać z offu głos jednego z kandydatów. Czyżby rolniczka nikogo nie wybrała?

Reklama

"Zabrakło odwagi, męskiej decyzji" - powie z kolei Agnieszka. Co miała na myśli? Czy zdecydowała się na któregoś z kandydatów? "Zadecydują uczucia Agnieszki" - wyzna Janek. Tu nie wiadomo, co się wydarzy.

"W naszej historii będzie ciekawie" - stwierdzi Waldemar, a jedna z kobiet (Ewa?) powie tylko: "No...". Czyżby rolnik odprawił Dorotą i zdecydował się na rozwijanie znajomości z Ewą?

U Dariusza i Artura wszystko jest jasne - oni już wybrali Nicolę i Sarę.

"Jesteście już parą?" - zapyta Darka i Nicolę Marta Manowska. "Tak, od wczoraj" - zdecydowanie odpowie dziewczyna.

"Z tego, co wiem, to Artur chce i ty chcesz" - powie gospodyni programu do Artura i Sary. "Oj i to jak!" - oświadczy z uśmiechem Sara.

Wszystkiego widzowie TVP1 dowiedzą się już w niedzielę wieczorem.

Pojawiły się informacje, że w tym roku tradycyjnie pojawi się również specjalny, świąteczny odcinek programu "Rolnik szuka żony". Kiedy go zobaczymy? Odcinek świąteczny ma być wyświetlony w Boże Narodzenie, 25 grudnia, o godz. 20:25 w TVP1.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 10
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy