Rolnik szuka żony

Ocena
programu
7,5
Dobry
Ocen: 546
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rolnik szuka żony 10": Uczestnicy wybrali! Kto pożegnał się z programem? [odcinek 3.]

Co przyniósł nowy odcinek programu "Rolnik szuka żony 10"? Uczestnicy wybrali kandydatów oraz kandydatki do kolejnego etapu. Następnie nadszedł czas na spotkania oraz aktywności. Czy powstały już jakieś pary? Poniżej streszczenie 3. epizodu.

"Rolnik szuka żony", sezon 10., odcinek 3. Co się wydarzyło?

Tym razem uczestnicy programu "Rolnik szuka żony" musieli dokonać kolejnych wyborów. Grono kandydatów oraz kandydatek mocno się skurczyło. Dzięki temu rolnicy mogli poznać bliżej osoby, które napisały do nich list. 

Dariusz z "Rolnik szuka żony 10"

Dariusz pożegnał m.in.: Paulinę, Karolinę, Natalię F., Wiktorię. Do kolejnego etapu zaprosił: Dwie Natalie, Nicolę, Marię oraz Kamilę. Następnie rolnik skupił się na poznawaniu koleżanek. Później nowe znajome Darka zostały poproszone do stanowisk w ramach kuchni polowej, by tam wykonać potrawę dla rolnika. 

Reklama

"Przez moje serce jak najbardziej można trafić przez żołądek. Czy trafiły? Przekonamy się" - przyznał rolnik, który czuwał nad przebiegiem konkurencji. 

Ostatecznie Dariusz wybrał trzy kandydatki. 

Agnieszka z "Rolnik szuka żony 10"

Agnieszka nie kryła, że wybór był dla niej mocno stresujący. Wybrała: Grzegorza, Jana, Mateusza, Ireneusza i Rafała. 

Następnie rolniczka zaprosiła panów do pochwalenia się swoimi umiejętnościami manualnymi - jej kandydaci skręcali drewnianą ławkę. Problemem z wykonaniem zadania miał Mateusz. 

"Jak ja zobaczyłam te oczy Shreka, które mówią: 'zabierz ode mnie tę ławkę', to już widziałam, że coś jest nie tak" - przyznała do kamery. Dodała też, że mężczyzna zaskoczył ją takim spokojnym zachowaniem. "Był faworytem i stracił w moich oczach". 

Do gospodarstwa zaprosiła m.in.: Janka oraz... Mateusza! 

Artur z "Rolnik szuka żony 10"

Artur ogłosił zgromadzonym paniom swój werdykt. To: Blanka, Daria, Sara, Aleksandra, a także Magdalena otrzymały zaproszenie do kolejnego etapu. 

Później kandydatki mężczyzny mogły sprawdzić się w pracach plastycznych - miały za zadanie pomalować model ciągnika: wszystko pod czujnym okiem Artura. 

Anna z "Rolnik szuka żony 10"

Ania zaprosiła na kolejne spotkania: Dominika, Pawła, Daniel, Mikołaj i Jakub. Podziękowała m.in. Bartkowi, który wprost powiedział przed kamerami: "Chciałem wystąpić w tym programie i się udało. Kolejnych edycji chyba nie będzie". 

Drugiego dnia rolniczka "podglądała", jak jej kandydaci sadzili kwiaty. Przy okazji poznawała nowych znajomych. Zwróciła uwagę m.in. na skomplikowaną historię rodzinną jednego z panów. Ostatecznie bohaterka "RszŻ" zaprosiła do siebie trzech panów. 

Waldemar z "Rolnik szuka żony 10"

Dorota, dwie Anny, Izabela, Ewa - to kandydatki wybrane przez Waldemara do aktywności. "Słuchajcie, zadanie jest wybitne i związane z Waldkiem..." - tymi słowami Marta Manowska zaprosiła panie do konkurencji mającej na celu stworzenie plakatu filmowego z rolnikiem w roli głównej. 

"To nie jest moment, w którym mógłbym powiedzieć, do której kobiety bardziej wzdycham" - przyznał Waldemar. 

Ostatecznie mężczyzna zaprosił Dorotę, Annę oraz Ewę. 

"Rolnik szuka żony 10", odcinek 4. Gdzie i kiedy oglądać?

O której godzinie można oglądać program: "Rolnik szuka żony"? Nowe odcinki są emitowane w każdą niedzielę o godz. 21:20 w TVP 1. To oznacza, że kolejny epizod zostanie wyemitowany 8 października. Jak goście odnajdą się na gospodarstwach rolników i rolniczek? Tego dowiemy się już za tydzień! 

Autor: Sabina Obajtek 

INTERIA/RMF
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy