Rolnik szuka żony

Ocena
programu
7,5
Dobry
Ocen: 337
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rolnik szuka żony 10": To pierwsza taka sytuacja w historii programu!

Już 17 września na antenie TVP1 zadebiutuje dziesiąta edycja programu "Rolnik szuka żony". Widzowie śledzić będą perypetie piątki uczestników - wśród nich znalazły się dwie kobiety. Pojawił się właśnie nowy zwiastun 10. edycji show.

Prowadzącą dziesiątej edycji "Rolnik szuka żony" będzie oczywiście Marta Manowska. Dziennikarka w jednym z wywiadów zdradziła kilka szczegółów, dotyczących uczestników jubileuszowej edycji programu TVP.

"Pojawi się zupełnie inna piątka bohaterów, o zupełnie innych energiach życiowych, osobowościach, charakterze" - powiedziała Manowska w rozmowie z ShowNews.pl.

Do jubileuszowej edycji trafiły aż dwie kobiety. To pierwsza taka sytuacja w historii programu.

Reklama

"Tak jeszcze nigdy się nie zdarzyło. Mieliśmy już bohaterki w programie, ale nigdy nie dwie. Są one bardzo silne. Na pewno osiągnęły duży sukces życiowy i zrobiły dużą karierę zawodową, ale odczuwają braki w prywatnym życiu" - wyznała prowadząca.

"Rolnik szuka żony 10": Uczestnicy

Jedną z uczestniczek programu jest 35-letnia Anna - z wykształcenia dziennikarka, z zamiłowania rolniczka, a z zawodu bizneswoman. W wolnych chwilach podróżuje i rysuje. Wielką radość sprawia jej opieka nad zwierzętami i zabawa z nimi. W wieku 24 lat wzięła ślub cywilny, jednak małżeństwo rozpadło się, a kobieta od dwóch lat jest sama. 

O swoje szczęście postanowiła zawalczyć również 40-letnia Agnieszka. Na co dzień zajmuje się hodowlą koni, prowadzi ośrodek jeździecki, hotel i restaurację. I choć jest niezwykle zapracowaną kobietą, nie rezygnuje z pasji. Kocha jazdę na rowerze, który zimą zamienia na narty czy dalekie podróże. Czy znajdzie osobę, z którą podzieli te pasje? To okaże się już niebawem! 

W programie zobaczymy również pochodzącego z Kujaw 41-letniego Waldemara. Z wykształcenia jest specjalistą od turystyki i hotelarstwa, a z zamiłowania i zawodu rolnikiem. Jest też dumnym ojcem 7-letniego Darka. Uczestnik ma na koncie jedno małżeństwo, które niestety się rozpadło. W programie poszukuje osoby, z którą mógłby dzielić swoje życie, a dokładniej radości, smutki, obowiązki, jak i wolny czas. 

27-letni Dariusz to rolnik z krwi i kości. Specjalizuje się w hodowli nowalijek i niezwykle ceni sobie spokojne życie na wsi. Jest również wielkim miłośnikiem tenisa stołowego, siatkówki oraz piłki nożnej. Ponadto interesuje się motoryzacją, lubi dobre filmy, a w wolnych chwilach chętnie spotyka się ze znajomymi i rodziną. Jak sam zdradza, poszukuje partnerki, która zaakceptuje go takim, jakim jest. 

Piątym uczestnikiem 10. edycji programu "Rolnik szuka żony" jest 28-letni Artur, który wraz z rodzicami i dziadkami uprawia ponad stuhektarowe gospodarstwo na Mazowszu. Jedną z jego pasji jest prowadzenie wielkich i ciężkich maszyn. W programie poszukuje naturalnej, wyrozumiałej, odważnej i kreatywnej kobiety, która nie tylko zawładnie jego sercem, ale też zainteresuje go pod kątem intelektualnym. 

Czy przed każdym z uczestników otworzą się drzwi do spełnionej miłości? Przekonamy się już wkrótce! Pierwszy odcinek 10. edycji programu "Rolnik szuka żony" na antenie TVP1 17 września o godzinie 21:20.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 10

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy