Rolnik szuka żony

Ocena
programu
7,4
Dobry
Ocen: 550
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rolnik szuka żony 10": Finałowy odcinek. Jak wyglądali bohaterowie? Są zdjęcia!

Zbliża się finał 10. edycji programu "Rolnik szuka żony". W najbliższym odcinku bohaterowie zdecydują, z kim chcą kontynuować znajomość. Część uczestników już wybrała, co zrobi reszta? Pojawiły się zdjęcia z finałowego odcinka. Czy coś zdradzają?

"Rolnik szuka żony" to program, który od lat podbija serca Polaków. Szczerzy i naturalni uczestnicy, kierujący się potrzebą, jaką jest znalezienie sobie partnerki lub partnera oraz Marta Manowska w roli prowadzącej już od 10. edycji przyciągają widzów przed telewizory.

"Rolnik szuka żony 10": Kogo wybiorą bohaterowie?

Bohaterami jubileuszowej edycji są: 35-letnia Anna z Wielkopolski, 40-letnia Agnieszka z Warmińsko-Mazurskiego, 41-letni Waldemar z Kujaw, 27-letni Dariusz spod Łodzi i 28-letni Artur z Mazowsza.

Reklama

Już niebawem wszystko się wyjaśni, a uczestnicy programu wybiorą swoje partnerki i partnerów, z którymi chcą budować trwały związek.

Wiadomo, kogo wybrali Dariusz i Artur. U nich na gospodarstwie zostało tylko po jednej kandydatce. Dariusz zdecydował się kontynuować znajomość z Nicolą. Artur nie miał wątpliwości - postawił na Sarę. Para rozmawiała nawet o ślubie (rolnik chciałby się oświadczyć za rok) i dzieciach (oboje marzą o trójce).

Nie wiadomo, kogo wybiorą Anna, Agnieszka i Waldemar.

"Rolnik szuka żony 10": Finał programu. Jak wyglądali bohaterowie?

Nagrano już finałowy odcinek programu "Rolnik szuka żony 10". Jak wyglądali bohaterowie produkcji TVP? Pojawiły się zdjęcia bohaterów!


Wielki finał 10. edycji programu "Rolnik szuka żony" widzowie będą mogli zobaczyć już 10 grudnia o 21:15 na TVP1.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 10
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy