Rolnik szuka żony
Ocena
programu
7,2
Dobry
Ocen: 723
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rolnik szuka żony 10": Finałowy odcinek. Emisja przesunięta!

Finałowy odcinek 10. edycji programu "Rolnik szuka żony" widzowie obejrzą już w najbliższą niedzielę, 10 grudnia, wieczorem. Wtedy dowiemy się, jak potoczyły się losy rolniczych par. Na fanów produkcji czeka jednak niespodzianka - TVP1 zmieniła porę emisji. Skąd taka decyzja?

"Rolnik szuka żony 10": Emisja finału przesunięta

O tym, że widzowie TVP1 finał programu "Rolnik szuka żony" obejrzą o nieco innej niż zazwyczaj porze producenci poinformowali na oficjalnym profilu produkcji na Facebooku.

"Przedostatni odcinek 10 edycji #RolnikSzukaŻony za nami. Następny odcinek - Wielki Finał - my wprawdzie zobaczymy już za tydzień o 21:30, ale dla naszych uczestników miną mniej więcej dwa miesiące. Czy to dość czasu by ich związki rozkwitły?" - taka wiadomość pojawiła się na profilu społecznościowym programu.

Reklama

Dlaczego finał został przesunięty o 15 minut? W niedzielę, 10 grudnia, telewizyjna Jedynka wyemituje film biograficzny "Konopacka. Walka o złoto", opowiadający o pierwszej polskiej złotej medalistce olimpijskiej, Halinie Konopackiej. Tłem wydarzeń filmu są przedwojenna Warszawa, olimpijska arena w Amsterdamie oraz bezdroża wschodniej Polski.

Z tego też powodu i długości trwania filmu, fani "Rolnika" będą musieli na finał trochę poczekać.

Finał programu tradycyjnie zrealizowany został w Kazimierzu Dolnym. Spotkali się tam bohaterowie 10. jubileuszowej edycji ze swoimi wybrankami. Okaże się, które pary przetrwały, a które postanowiły się pożegnać.

Ostatni odcinek "Rolnika" już w niedzielę, 10 grudnia, tym razem o godz. 21:30.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 10 | Rolnik szuka żony
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy