Rolnik szuka żony
Ocena
programu
7,2
Dobry
Ocen: 745
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rolnik szuka żony 10": Co wydarzy się w świątecznym odcinku. Nie wszyscy zostali zaproszeni!

Na tę wiadomość fani programu "Rolnik szuka żony" czekali! Specjalny, świąteczny odcinek produkcji widzowie obejrzą w Boże Narodzenie, 25 grudnia, wieczorem w TVP1. Z kim spotka się Marta Manowska?

"Rolnik szuka żony 10": Odcinek specjalny

"Rolnik szuka żony" to bez wątpienia jeden z największych hitów Telewizji Polskiej. Nic więc dziwnego, że tuż po finale 10. jubileuszowej edycji widzowie czekali na wiadomość, kiedy po raz kolejny zobaczą na telewizyjnych ekranach Martę Manowską w roli prowadzącej show.

Nie jest tajemnicą, że ekipa intensywnie pracowała nad specjalną odsłoną "Rolnika", która - jak co roku - pojawi się w ramówce TVP w nadchodzące święta. Kogo zobaczymy w Boże Narodzenie w świątecznej odsłonie programu? Kogo zabraknie? Kto nie został zaproszony?

Reklama

Podobnie jak w zeszłych latach, także i w tym roku w wyjątkowym odcinku pojawią się uczestnicy, którzy już wcześniej gościli w show. Będą to pary z różnych edycji, a ich historie to gotowy scenariusz na film.

"Rolnik szuka żony": Kiedy emisja świątecznego odcinka?

Jak informuje TVP, Marta Manowska spotka się w świątecznym odcinku z pięcioma parami, którym udało się w programie (na przestrzeni kilku edycji) odnaleźć miłość. Oznacza to, że nie wszyscy z 10. sezonu zostali zaproszeni do wzięcia udziału w nagraniach do odcinka, który TVP1 pokaże w Boże Narodzenie! O kogo chodzi?

Dziennikarka pojawi się m.in. u Małgorzaty i Pawła Borysewiczów, Marty Paszkin i Pawła Bodziannego oraz Joanny i Kamila Osypowiczów

Widzowie dowiedzą się, jakie zmiany zaszły w ich życiu i jakie mają plany na przyszłość. Zobaczą, jak wyglądają ich przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia i przekonają się, czy ten szczególny czas spędzi razem także któraś para z ostatniej, 10. edycji programu.

Oczywiście nie zabraknie niespodzianek, wigilijnych opowieści, a także życzeń.

Na pewno w odcinku świątecznym zobaczymy jedną z par 10. sezonu, czyli Anię i Kubę. Czy pozostałe pary nadal są razem? Wszystko okaże się już 25 grudnia wieczorem w TVP1.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 10
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy