Rolnik szuka żony
Ocena
programu
7,2
Dobry
Ocen: 742
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rolnikowa" rodzina się powiększyła. Jak zareagował brat? "Mogło być lepiej"

Marta Paszkin 21 lutego po raz kolejny została mamą. Żona rolnika Pawła Bodzannego chętnie dzieli się swoim życiem na Instagramie. Tym razem fani byli ciekawi, jak rodzeństwo przyjęło małą Grację. "Mogło być lepiej, ale mogło być też gorzej" - napisała dyplomatycznie kobieta.

Marta i Paweł z "Rolnika": Nowe dziecko w rodzinie

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z 9. edycji. programu "Rolnik szuka żony" są jedną z najbardziej lubianych "rolnikowych" par. Małżeństwo chętnie dzieli się swoim życiem w mediach społecznościowych - profil Marty obserwuje już ponad 123 tysiące osób.

Para ma półtorarocznego syna Adasia oraz wychowuje wspólnie dziecko Marty z jej pierwszego związku - córkę Stefanię. 21 lutego rodzina się powiększyła - na świat przyszła mała Gracja. Jak brat zareagował na nową siostrę?

Reklama

Marta Paszkin w swoich mediach społecznościowych przyznała, że obawiała się reakcji Adasia. Czy miała powody do niepokoju.

"Nasza Trójeczka w komplecie" - napisała pod zdjęciem dzieci na Instagramie. Co do małego Adasia - żona rolnika Pawła Bodzannego napisała tak: "Raczej obojętnie; mogło być lepiej, ale mogło być też gorzej. Póki co nie jest zazdrosny".

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 4
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy