Rolnik szuka żony

Ocena
programu
7,5
Dobry
Ocen: 278
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kamila Boś w naturalnym wydaniu! "Nie lubię zakłamywać rzeczywistości"

Kamila Boś była jedną z uczestniczek programu "Rolnik szuka żony". Dziś, mimo upływu czasu, wciąż cieszy się sporą popularnością i utrzymuje kontakt ze swoimi fanami. Ostatnio na jej Instagrama trafiło nagranie, w którym zwróciła się do swoich obserwatorów.

Kamila Boś brała udział w 8. edycji programu "Rolnik szuka żony". Piękna rolniczka - przez widzów nazywana "królową pieczarek" - otrzymała ogrom listów! Finalnie atrakcyjna blondynka zaprosiła do swojego gospodarstwa trzech mężczyzn: Adama, Jana i Tomasza. Chociaż początkowo wiele wskazywało na to, że Kamila i Adam stworzą udany związek, czas pokazał, że wspólna przyszłość jednak nie jest im pisana.

Chociaż Kamila nie znalazła miłości w programie, to zyskała dosyć sporą rozpoznawalność. Widzowie "Rolnika..." chętnie odwiedzają jej profil na Instagramie, a ona sama dba o to, by nie pozostawiać ich bez informacji.

Reklama

Kamila Boś należy do grona aktywnych użytkowników sieci i chętnie zwraca się do internautów za pośrednictwem instagramowych relacji. W ostatnim czasie rolniczka przyznała, iż miała problemy ze zdrowiem. Na nagraniu zaprezentowała się w naturalnym wydaniu - rezygnując z internetowych "dodatków" w postaci filtrów.

Kamila z "Rolnik szuka żony 8" o swoim wyglądzie

Kamila z 8. edycji programu: "Rolnik szuka żony" nagrała krótkie wideo, w którym zdradziła, jak obecnie się czuje. Przy okazji nawiązała do swojego obecnego wyglądu:

"Powoli wracam do żywych. Miałam nagrywać z filtrem, ale przecież nie lubię zakłamywać rzeczywistości. Nosek troszeczkę czerwony, ale to normalne przy chorobie."

Autor: Sabina Obajtek

INTERIA/RMF
Dowiedz się więcej na temat: Kamila Boś

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy