Rolnik szuka żony

Ocena
programu
7,5
Dobry
Ocen: 570
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Jessica Miemiec z "Rolnika" jest nie do poznania! Jak wygląda dziś?

Jessica Miemiec była jedną z gwiazd programu "Rolnik szuka żony". Kobieta wystąpiła w 5. edycji randkowego show i szybko wzbudziła ogromne zainteresowanie widzów. Jej znakiem rozpoznawczym była charakterystyczna uroda. Teraz jednak uczestniczka hitu TVP wygląda zupełnie inaczej. Trudno w niej rozpoznać dawną Jessikę...

Jessica to jedna z najbarwniejszych bohaterek 5. edycji programu TVP "Rolnik szuka żony". Była kandydatką na żonę najmłodszego rolnika, Krzysztofa. Trudno było nie zwrócić na nią uwagi: miała czarne, farbowane, natapirowane włosy, bardzo mocny makijaż, długie, kolorowe paznokcie, nosiła stroje mini z głębokimi dekoltami, a na powitanie przywiozła rolnikowi... różowe kajdanki.

"Taka byłam i taka jestem. Nic nie udawałam" - mówiła na planie produkcji TVP "Rolnik szuka żony 5".

Reklama

Krzysztof z 5. edycji "Rolnika" długo z nią nie wytrzymał i jeszcze przed zakończeniem edycji odprawił dziewczynę do domu. Pomimo tych kontrowersji, Jessica została jedną z najsympatyczniejszych bohaterek produkcji.

W lipcu 2021 roku Jessica pisała na swym Instagramie, że się zaręczyła, ale do ślubu nie doszło.

Jessica Miemiec: Jak wygląda dziś?

Gwiazda "Rolnika" od czasu udziału w show bardzo się zmieniła. Niektórym fanom programu z pewnością trudno byłoby ją rozpoznać. Miemiec zrezygnowała z ciemnego koloru włosów i jaskrawych pomadek do ust. Teraz jest blondynką i stawia na bardziej naturalny make-up. Poniżej kilka jej najnowszych zdjęć!


swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony | Jessica Miemiec
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy