Rolnik szuka żony

Ocena
programu
7,5
Dobry
Ocen: 246
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ilona Kurzeja z "Rolnik szuka żony" jest pogrążona w żałobie. Dodała osobisty wpis

Ilona Kurzeja z programu: "Rolnik szuka żony" mierzy się ze stratą. Uczestniczka 6. edycji show zamieściła na Instagramie osobisty wpis, w którym podzieliła się swoimi emocjami. Ma to związek z odejściem bliskiej jej osoby...

Ilona Kurzeja to uczestniczka jednej z edycji programu: "Rolnik szuka żony". W 6. sezonie była jedną z kandydatek Adriana Berkowicza - bohatera poszukującego miłości. Drobna blondynka zwróciła jego uwagę, co zaowocowało początkiem znajomości. Z czasem Adrian i Ilona byli ze sobą coraz bliżej, a w finale zdradzili, że są razem. Niestety, następne miesiące pokazały jednak, że wspólna przyszłość nie jest im pisana; w kwietniu 2021 roku ogłosili rozstanie.

Reklama

Chociaż w "Rolniku..." Ilona nie znalazła miłości, to zyskała spore grono sympatyków, którzy chętnie sprawdzają, co u niej słychać po programie. W ostatnim czasie uczestniczka show mogła poczuć ich wsparcie i "obecność przez komputer"; kilka miesięcy temu Ilona wyznała, że pogrążyła się w żałobie, a internauci ruszyli z pomocą. Pod koniec października Ilona Kurzeja wyznała, że pożegnała bliskiego członka rodziny - zmarł jej tato. Wówczas pod wspomnieniowym wpisem pojawiło się wiele słów wsparcia. Podobnie jest w przypadku najnowszej publikacji bohaterki "Rolnika...". Ilona zasygnalizowała w sieci, że za nią tygodnie pełne smutku i bólu...

"Rolnik szuka żony 6": Ilona na Instagramie

Ilona z 6. edycji programu: "Rolnik szuka żony" zamieściła na Instagramie krótki, ale szczery wpis:

Internauci i tym razem nie przeszli obojętnie obok wpisu kandydatki Adriana, przekazując w swoich wypowiedziach wsparcie i chęć pomocy:

Ilona w programie: "Rolnik szuka żony" dała się poznać jako osoba bardzo uczuciowa, wrażliwa i rodzinna. Na Instagramie chętnie dzieli się z innymi swoją pasją, jaką są konie.

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 6 | Ilona Kurzeja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy