Rolnik szuka żony

Ocena
programu
7,5
Dobry
Ocen: 568
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gwiazda "Rolnika" o powiększeniu rodziny. "Szykują się zmiany"

Anna Bardowska opublikowała na Instagramie filmik, w którym zdradziła swoim fanom, że w jej życiu szykują się ważne zmiany. Chodzi o nowego członka rodziny!

Anna i Grzegorz Bardowscy: Historia miłości

Ania i Grzegorz poznali się w 2. edycji programu: "Rolnik szuka żony"List od przyszłej żony rolnika wywołał na mężczyźnie ogromne wrażenie; w rozmowie z prowadzącą show - Martą Manowską - Grzesiek przyznał, że autorce napisanych słów mógłby się nawet oświadczyć! Czas pokazał, że jego słowa były prorocze; niedługo po zakończeniu projektu zakochani zaręczyli się, a wkrótce potem odbył się ich ślub. Para doczekała się także dwójki dzieci - syna Jasia i córki Liwii.

Reklama

Dla rodziny Anna porzuciła pracę w przedszkolu, aby pomagać mężowi w gospodarstwie w Uniejowicach na Dolnym Śląsku i zostać mamą na cały etat. Kobieta dość chętnie udziela się na Instagramie, publikując rozmaite posty związane z codziennym życiem uczestników "RszŻ". Żona Grzegorza prowadzi vloga, a także często aktualizuje swój profil w sieci, dzięki czemu internauci wiedzą, co aktualnie dzieje się w życiu małżonków.

Bardowskich czekają zmiany?

W ostatnim czasie uczestniczka show wyjawiła, że w rodzinie niebawem zajdą ogromne zmiany - chodzi o nowego członka rodziny!

Anna Bardowska prowadzi profil na Instagramie, który obserwuje spora liczba internautów - to już blisko 300 tysięcy! Właśnie im żona Grzegorza przekazała tajemnicę. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że Bardowscy czekają na pieska, który niebawem zamieszka w ich domu.

"W naszej rodzinie szykują się zmiany" - zapowiedziała tajemniczo Ania, by w kolejnym ujęciu pokazać akcesoria przeznaczone dla czworonożnego pupila.

Są miseczki, odpowiednie ubranko i szelki.

"No i właśnie takie będą te zmiany. Ja już powoli się przygotowuję: żeby wszystko było gotowe, ale jeszcze trochę nam brakuje" - dodała.

INTERIA/RMF
Dowiedz się więcej na temat: Anna Bardowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy