Rolnik szuka żony
Ocena
programu
7,2
Dobry
Ocen: 747
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Anna i Jakub z "Rolnika" doczekali się synka! Wiemy, jak ma na imię!

Anna i Jakub, uczestnicy 10. edycji programu “Rolnik szuka żony" mają co świętować! Produkcja przekazała radosną nowinę — para doczekała się synka, a także poznaliśmy imię małego rolnika!

Ania i Jakub to najsympatyczniejsza para 10. edycji programu "Rolnik szuka żony". Choć początkowo widzowie wątpili w ten związek, to teraz trzymają za nich kciuki. Fani mieli wątpliwości, czy to dobrze, że rolniczka (po rozwodzie) daje szansę... rozwodnikowi z trójką dzieci.  

Okazało się, że ich miłość kwitnie. Pod koniec grudnia para poinformowała o zaręczynach, a następnie dowiedzieliśmy się o ciąży!

Ania dobrze znosiła czas ciąży i nie narzekała na żadne poważniejsze dolegliwości.

Reklama

"Ciążę generalnie znoszę bardzo dobrze, cały czas jestem aktywna. Wiadomo, są dni lepsze i słabsze, ale nie mogę narzekać. Faktycznie ostatni trymestr jest cięższy od poprzednich dwóch. Kilogramy dodatkowe robią swoje" - relacjonowała Ania. Teraz para powitała na świecie synka. 

"Rolnik szuka żony": Ania, Jakub i mały Dariusz

Produkcja programu "Rolnik szuka żony" przekazała, że na świat przyszedł syn Ani i Kuby, który otrzymał imię Dariusz. Jak możemy przeczytać w poście opublikowanym na oficjalnym profilu na Facebooku, Dariusz jest jednym z 600 dzieciaczków, które narodziły się dzięki programowi "Rolnik szuka żony" na całym świecie! 

W komentarzach nie brakuje gratulacji i życzeń zdrowia dla maluszka i mamy. Zapewne niedługo zobaczymy zdjęcie całej szczęśliwej rodzinki, ponieważ Ania i Jakub chętnie dzielą się zdjęciami ze swojego prywatnego życia. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 10
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy