Rolnik szuka żony
Ocena
programu
7,2
Dobry
Ocen: 722
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ada i Michał z "Rolnika" już po ślubie! Na uroczystości zabrakło Marty Manowskiej

W sobotę 15 lipca Ada i Michał, których połączył program "Rolnik szuka żony", powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Dziennikarze szybko zauważyli, że na uroczystości zabrakło Marty Manowskiej, czyli prowadzącej hitowego programu. Dlaczego nie skorzystała z zaproszenia?

Adrianna i Michał poznali się na planie 9. edycji programu "Rolnik szuka żony" i niemal od razu zakochali się w sobie. Jeszcze przed finałowym odcinkiem było wiadomo, że tworzą parę. W ostatnim odcinku show okazało się natomiast, że są już... zaręczeni i planują ślub.

"Przyjechaliśmy do Kazimierza, a ja w swojej głowie zaplanowałem sobie, że będziemy tu siedzieć już jako narzeczeni. Oświadczyłem się Adzie, a ona się zgodziła" - wyznał rolnik w finale programu.

Reklama

Ada i Michał wzięli ślub

W sobotę 15 lipca para wzięła ślub. Na uroczystości nie zabrakło ich najbliższych oraz... delegacji z programu "Rolnik szuka żony". W sieci pojawiła się nawet relacja z tego wydarzenia:

"Ado! Michale! Niech każdy Wasz dzień pełen będzie szczęścia, radości i uśmiechu. I żeby każdy następny był jeszcze lepszy! I żeby było ich mnóstwo! Sto lat Młodej Parze!" - napisano na instagramowym profilu programu.

Na weselu pary pojawili się uczestnicy poprzednich edycji randkowego show. Na zdjęciach można było wypatrzeć m.in. Tomasza oraz Klaudię i Walentyna. Z zaproszenia na ślub "rolnikowej" pary nie skorzystała natomiast Marta Manowska. Gospodyni programu przebywała wówczas nad morzem i właśnie z Juraty kontaktowała się ze swoimi fanami. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Marta Manowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy