Pamiętniki z wakacji
Ocena
programu
1,5
Fatalny
Ocen: 2
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pamiętniki z wakacji": Mięsny bukiet, intymny tatuaż i sposób na kochankę

W najnowszych odcinkach "Pamiętników z wakacji" nie zabraknie emocji i romansu! Igor po szalonej imprezie obudzi się z... tatuażem. Nie zabraknie też bukietu z mięsa na przeprosiny, a także trudnych wyborów z serii: żona czy kochanka?

Najnowsze odcinki "Pamiętników z wakacji" dostarczą widzom niezapomnianych wrażeń. Naszych bohaterów czekają prawdziwie zaskakujące przygody.

W najbliższych odcinkach "Pamiętników z wakacji" w Czwórce Igor po szalonej imprezie obudzi się z tatuażem częściowo ukrytym pod bielizną, Miki na przeprosiny kupi przyjaciołom mięsny bukiet i "świerszczyka", a Artur będzie lawirował między kochanką, która oznajmi mu, że jest w ciąży, a żoną, przed którą będzie próbował to ukryć, a do tego nie przepuści żadnej okazji do podrywu, nie zważając na bariery językowe.

Reklama

Troska o syna i jego poszukiwania znów połączą Artura i Ulę, ale gdy Igor się znajdzie, pojawią się też nowe powody do kłótni. Matce nie spodoba się, gdzie postanowił się wytatuować, a jeszcze bardziej rozzłości ją nadmierne zainteresowanie jakie Aneta okaże chłopakowi i jego tatuażowi.

A to zaledwie część tego, co wyprawia się w willi i co jej mąż będzie przed nią ukrywał. Kiedy kochanka pokaże Arturowi wynik testu ciążowego, jego sytuacja jeszcze bardziej skomplikuje.

"Nie, no... dobrze, dobrze... Tak, cieszę się" - powie, a źle udawany entuzjazm przebije jeszcze pytaniem: "Słuchaj, a nie mogłaś trochę uważać?"

A kiedy niezrażona tym Patrycja zacznie snuć plany i domagać się od niego deklaracji

"Będziemy razem w trójkę z maleństwem? Stworzymy razem szczęśliwą rodzinę"

Artur stwierdzi bez ogródek:

"Najpierw muszę jakoś zrobić, żeby się moja żona o tym nie dowiedziała".

Milioner nie zdąży jeszcze uwolnić się od kochanki, kiedy zacznie podrywać kolejne kobiety. Postanowi uderzyć do jednej z goszczących w jego willi Hiszpanek, nie znając ani słowa w jej języku.

"Sewcio, przedstaw mnie tej żółtej" - poprosi, wskazując na dziewczynę z drugiej strony basenu, po czym każe przyjacielowi spływać i zacznie uwodzić Hiszpankę bez tłumacza:

"Ja nie rozmawiam po twojemu, ale może byśmy się jakoś spotkali?"

Nic nie zrozumie jednak z odpowiedzi i skończy się na postanowieniu:

"Ja się zaczynam uczyć języków. Koniec tego! To są za duże straty moralne!"

Niestety zaczną się też kończyć pieniądze, a pojawią się kolejne rachunki do uregulowania. Właściciel przyczepy campingowej, wynajętej przez Artura, domagać się będzie rekompensaty za stan w jakim zostawili toaletę. Winna okaże się Kora (Jessica Miemiec), która niespecjalnie przejmie się całą tą aferą i niewzruszona skomentuje w swoim stylu:

"Stało się po prostu w tym kamperze to, co miało tam się stać, to się wydarzyło."

Tymczasem trzech lekkoduchów, uciekając przed mafią, której macki, ich zdaniem, sięgają każdego zakątka wyspy, wyląduje na noc pod mostem, po czym koło fortuny znów się obróci i panowie wynajmą apartament, gdzie zabalują na całego. Obudzą się na kacu, nie pamiętając, co działo się ostatniej nocy i z kim się bawili, ale prawdziwy ból głowy dopiero ich czeka wraz z pewną niespodzianką. Nierozdzielni kumple się pokłócą - Rico i Chico nie będą chcieli znać Mikkiego, ale przyjaźń uratuje mięsny bukiet, jaki Miki kupi za ostatnie pieniądze oraz "świerszczyk"...

"Pamiętniki z wakacji": Odc. 71 - Czwartek, 18 kwietnia, godz. 21:00

Artur i Urszula ruszają na poszukiwania zaginionego syna... Tymczasem Miki, Chico i Rico uciekają przed gangsterami Don Juana. Chico zarządza, że muszą zmienić się nie do poznania i wtopić w tłum, a do tego tak panikuje, że stres udziela się całej trójce. Decydują się na powrót do Polski. Ale gdy docierają na lotnisko, dostrzegają tam Don Juana z jego obstawą. Udaje im się zgubić pościg, boją się jednak skorzystać z hotelu, więc na noc lądują pod mostem. Następnego dnia rano Miki, Chico i Rico przyjeżdżają do hotelu na spotkanie z Don Juanem. Są przerażeni, ale postanawiają przeprosić go za to, jak potraktowali jego syna... 

Natomiast w willi Milionera atmosfera po woli uspokaja się. Tylko Urszula uważa, że to nieodpowiednie towarzystwo dla jej syna i nie zamierza mieszkać w tym "burdelu". Tymczasem melanż trwa. Artur podejmuje próby podrywania nowych dziewczyn, podczas gdy jego syn coraz bardziej tęskni za matką...

"Pamiętniki z wakacji": Odc. 72 - Piątek, 19 kwietnia, godz. 21:00

Patrycja w końcu robi test ciążowy. Artur zdaje sobie sprawę, że ciąża Patrycji może zniszczyć marzenie o powrocie do żony. Przyjaciel Sewcio radzi mu, żeby powiedział Patrycji prawdę, że pieniądze się kończą, a wtedy ona wyjedzie i problem sam się rozwiąże. Tymczasem sytuacja coraz bardziej się komplikuje. Aby ratować rodzinę, Artur zabiera Urszulę i Igora na wspólny obiad na plaży. Ale gdy rodzice zostają sami i snują romantyczne plany na przyszłość, Igor idzie do łóżka z Anetą, co doprowadza do awantury i przekreśla plany Artura... 

Miki po awanturze o zakup kampera postanawia ponownie przyjechać na kemping i pogadać z kumplami, ale oni nadal gniewają się na niego. W przeciwieństwie do niego Chico i Rico chcą wracać do Polski i opracowali sekretny plan, jak zdobyć pieniądze na bilety powrotne i postawić przyjaciela przed faktem dokonanym...

"Pamiętniki z wakacji" Odc. 73 - Niedziela, 21 kwietnia, godz. 21:00

Artur każe Korze i Anecie wynosić się z willi. Z eksmisji dziewczyn zadowolona jest Patrycja, ale szybko przekonuje się, że ich wyprowadzka nie oznacza, że Artur chce być z nią. Jednocześnie mężczyzna deklaruje, że zabezpieczy ją i dziecko. Patrycja grozi, że powie o ciąży Urszuli i w ten sposób ostatecznie zniszczy jego małżeństwo... 

U Lekkoduchów też panują fatalne nastroje. Miki jest bardzo rozczarowany tym, co zrobili jego kumple. W przeciwieństwie do nich on nie zamierza wracać do Polski. Jednak przyjaciele nie odpuszczają i ponownie po niego przychodzą. W końcu wzywają na pomoc kogoś wyjątkowego... Artur jest w szoku. Zawiedziony, oszukany i spłukany. Został bez kasy, żony, kochanki, dziecka i przyjaciela. Ale udaje mu się namówić Urszulę na wspólną rozmowę w pustej willi. To rozstanie czy ostatnia szansa? Czy Artur i Urszula pogodzą się i znów będą razem?

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Pamiętniki z wakacji
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy