Ninja Warior Polska
Ocena
programu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 13
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Ninja Warrior Polska": Program wraca na ekrany! Kiedy premiera?

Po kilkumiesięcznej przerwie głodni sportowej rywalizacji zawodnicy wracają na tor Ninja Warrior Polska! Czy ten sezon okaże się dla któregoś z nich szczęśliwy i zaprowadzi na sam szczyt niezdobytej dotychczas Góry Midoriyama? Jedno jest pewne w każdy wtorek o godz. 20:00 w Polsacie nie zabraknie sportowych emocji na najwyższym poziomie.

"Ninja Warrior Polska": Show wraca na ekrany!

Ninja Warrior to światowy fenomen, który narodził się 25 lat temu w Japonii. Uczestnicy programu muszą przejść wyjątkowy tor przeszkód, który tworzą różnego rodzaju kratownice, konstrukcje metalowe, łańcuchy i baseny. W każdym sezonie w programie bierze udział ponad 180 sportowców.  W tym gwiazdy specjalne, np. aktorzy, muzycy czy influencerzy. Tak będzie i tym razem - w programie poza zawodnikami, którym kibicujemy od pierwszej edycji show pojawią się zupełnie nowe, głodne sukcesu twarze, jak i znani goście. Wśród nich aktorka Sonia Bohosiewicz, muzyk z zespołu Enej Jakub "Czapley" czy najsilniejszy Polak Mariusz Pudzianowski.

Reklama

Formuła programu pozostaje niezmienna. Każdy odcinek "Ninja Warrior Polska" składa się z toru eliminacyjnego, wyścigu Power Tower oraz z toru półfinałowego.

Power Tower - to przeszkody zawieszone na wysokości 12 metrów, sprawdzające siłę mięśni i... odwagę. Ściga się na nich dwóch zawodników z najlepszym czasem, którzy ukończyli tor eliminacyjny. Ten, kto wygra wyścig, dostaje złoty bilet - gwarancję udziału w finale z pominięciem etapu półfinałowego.

Czterech najlepszych uczestników z każdego odcinka przechodzi do wielkiego finału.

Zwycięzca programu otrzymuje tytuł Wojownika Ninja oraz 150 000 złotych. Dotychczas w Polsce nikomu nie udało się ukończyć toru finałowego w wyznaczonym czasie i zdobyć nagrody głównej. - Czas szybko leci, a nasi zawodnicy dorastają na naszych oczach. Mam nadzieję, że w końcu doczekamy się zwycięzcy Ninja Warrior Polska! - mówi o 7. sezonie sportowego show komentator Łukasz "Juras" Jurkowski. - Spodziewam się, że ta siódemka okaże się szczęśliwa i ktoś wdrapie się na tę piekielnie trudną górę Midoryiama! - wtóruje mu Jerzy Mielewski.

Do walki o tytuł pierwszego polskiego Ninja i nagrodę pieniężną w postaci 150 tys. złotych zagrzewać będzie prowadząca Karolina Gilon oraz wspomniani komentatorzy Jerzy Mielewski i Łukasz "Juras" Jurkowski.

"Ninja Warrior Polska": Kiedy i gdzie obejrzeć?

"Ninja Warrior Polska" od 28 lutego w każdy wtorek o godzinie 20.00 w Polsacie.

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy