Milionerzy
Ocena
programu
6,9
Niezły
Ocen: 15
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Niebawem poznamy nowego milionera oraz nowe koło!

Nadchodzący sezon "Milionerów" zaskoczy nas nie tylko nowym zwycięzcą głównej nagrody, ale takę kolejnym kołem ratunkowym! Kiedy zadebiutują nowe odcinki i czego możemy się spodziewać?

Wiosną 2024 w programie "Milionerzy" pojawi się nowe udogodnienie dla graczy: możliwość zamiany pytania! Kiedy będzie można z niej skorzystać i czy pojawi się nowy zwycięzca? 

"Milionerzy": Zamiana pytania

W najnowszym sezonie popularnego teleturniej pojawi się pewna nowość, jaką jest możliwość zamiany pytania. Taka możliwość pojawi się dopiero po osiągnięciu pułapu 40 tysięcy złotych. Widzowie mogli zobaczyć taką opcję w trakcie pandemii, gdy odcinki były nagrywane bez udziału publiczności i nie można było skorzystać z koła “pytanie do publiczności". Teraz powrócą wszystkie trzy, dobrze nam znane pomoce oraz pojawi się kolejne, czwarte. 

Reklama

W innych wersjach tego programu pojawiało się również opcja "pytania do prowadzącego", ale prowadzący polską wersję programu, Hubert Urbański zaznacza, że nie czułby się z tym komfortowo, mimo że uważa, że jest to ciekawa opcja. 

"Moim zdaniem najcudowniejszą formułą tego programu jest to, że ja nigdy nie usiądę po drugiej stronie i nigdy nie będę musiał publicznie weryfikować swojej wiedzy. To jest, mówiąc poważnie, duży komfort. Ale to fajne koło ratunkowe, widziałem je w kilku wersjach 'Milionerów’" - stwierdził Urbański w rozmowie dla cozatydzien.tvn.pl.   

"Milionerzy": Nowy milioner?

Producenci programu zapowiadają, że poznamy również nowego milionera - do tej pory zwycięzców głównej nagrody było tylko pięciu.  

Nowy sezon popularnego teleturnieju powróci 4 marca o 20:55 w telewizji TVN i na platformie Player. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Milionerzy | TVN SA | Player
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy