Love Island. Wyspa miłości
Ocena
programu
7,8
Dobry
Ocen: 57
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Popularny program wraca na antenę. Widzów czekają duże zmiany

Nowi, atrakcyjni single i singielki, nowe perypetie miłosne, nowe historie, nowe przyjaźnie zagoszczą już niebawem w nowej, hiszpańskiej willi. To wszystko czeka na widzów w dziewiątym sezonie programu "Love Island. Wyspa Miłości". Najpopularniejsze reality show w kraju wraca na antenę TV4. Jak zawsze widzowie będą mogli śledzić miłosne zmagania uczestników już od poniedziałku do piątku i w niedziele o godzinie 22:00

"Love Island. Wyspa Miłości": Moc nowości

Dziewiąta edycja randkowego show wraca do hiszpańskiej Andaluzji. W tym sezonie programu "Love Island. Wyspa Miłości" single, którzy szukają miłości zamieszkają w zupełnie nowej willi.

Tym razem będą poznawać się i budować relacje w zaskakującej scenerii. Wysoko w górach, wśród dzikiej natury, gdzie cisza łączy się ze spektakularnymi widokami położony jest dom, w którym rozkwitać będzie niejedno uczucie. 

Reklama

W kolorowych przestrzeniach znajdują się pięknie urządzone wnętrza: sypialnia, strefa beauty, część garderobiana, kuchnia oraz miejsce relaksu.

Duży ogród, który sąsiaduje z pasmem gór, skierowany w stronę Morza Alborańskiego, będzie sprzyjał częstym i długim rozmowom. Islanderzy do swojej dyspozycji mają basen, siłownię oraz taras ze strefą do "chillowania". Najważniejszym miejscem w ogrodzie jest Krąg Ognia, gdzie zostaną podjęte najważniejsze decyzje w trakcie programu.

Co jeszcze kryje nowa willa? Jak uczestnicy odnajdą się w jej przestrzeniach? Czy bajkowa sceneria i andaluzyjskie klimaty wzmocnią emocje spotkań nowych Islanderów? Wyspa Miłości będzie odkrywać swoje tajemnice już od 4 marca na antenie TV4 o godzinie 22:00.

 swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy