Love Island. Wyspa miłości
Ocena
programu
7,8
Dobry
Ocen: 57
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Love Island. Wyspa miłości": To oni okazali się najlepsi! Niespodzianka w finale?

Już wiadomo, która para zwyciężyła 9. edycję programu "Love Island. Wyspa miłości". W finale znaleźli się Patrycja i Robert, Asia i Jarek ]oraz Zuza i Jarek. Kto okazał się najlepszy? Finał produkcji widzowie obejrzeli w niedzielę, 14 kwietnia, wieczorem.

"Love Island. Wyspa miłości": Wielki finał 9. edycji

Karolina Gilon na początku finałowego odcinka zaprosiła pary finałowe na spotkanie ze swoimi rodzinami. Islanderzy siedzieli w "kręgu ognia" i byli zdumieni widząc wchodzących rodziców. 

Rodzice Rafała pojawili się w strojach góralskich, przybyła mama Asi oraz maleńka siostrzenica bohaterki "Love Island". "Jesteśmy dumni z Ciebie, bardzo, bardzo" - stwierdziła mama Rafała. "To był najpiękniejszy dzień na Wyspie miłości" - podsumowała Asia. "Walczyłem ze sobą, żeby nie płakać, bo jednak wiesz górale nie płaczą" - dodał Rafał.

Reklama

Chwilę później do kręgu weszli bliscy Patrycji i Roberta - mama i ciocia Patrycji oraz mama i ciocia Roberta. Wszystkim towarzyszyły ogromne emocje i łzy, których nie dało się powstrzymać. "To spotkanie z moją mamą i ciocią było jak sen" - powiedział Robert. Mama Roberta puściła nagranie, które siostra przygotowała dla swego brata. Islander mocno wzruszył się, gdy usłyszał siostrę, która nie niestety mogła przylecieć. "Moje kobietki" - rozczulała się Patrycja, mówiąc o mamie i cioci. Robert przyznał, że mama i ciocia są zachwycone Patrycją.

Kolejni bliscy dotarli do Zuzy i Jarka. Gdy Zuza zobaczyła rodziców rozczuliła się bardzo. Tata przywiózł dla córki belgijskie czekoladki i to była słodka niespodzianka dla Zuzi. Ciocia Jarka nie mogła opanować wzruszenia, podobnie jak Jarek, który wtulał się w ramiona swojej bliskiej osoby. "Brak słów. To są moi najlepsi przyjaciele" - powiedziała Zuza. "Bardzo się wzruszyłem, gdy ją zobaczyłem" - tak o swojej cioci, która jest mu najbliższa, powiedział Jarek.

Spotkanie z najbliższymi było bardzo emocjonujące. To niespodzianka, której nie spodziewali się Islanderzy.

Po pięknym spotkaniu z rodzinami Karolina Gilon przygotowała dla Islanderów kompilację najbardziej ostrych i dramatycznych momentów tego sezonu. A chwilę później wszyscy obejrzeli relacje z romantycznych randek. Zuza i Jarek mieli odbyli randkę na jachcie, wśród fal Morza Alborańskiego. Asia i Rafał swoją randkę przeżywali wysoko w górach Sierra Nevada. Patrycja i Robert wśród dzikiej przyrody, przemieszczali się konno po wydmach Andaluzji.

"Love Island": Kto wygrał 9. edycję?

"Decyzją widzów zdobywcami trzeciego miejsca Love Island są Asia i Rafał" - odczytała werdykt Karolina Gilon.

Następnie prowadząca zaprosiła ze sobą dwie pozostałe pary, aby ogłosić zwycięzców: "Na ten moment czekaliśmy sześć tygodni. Uroczyście ogłaszam, że zwycięzcami 9. sezonu 'Love Island. Wyspa miłości' są Zuza i Jarek". Patrycja i Robert zajęli miejsce drugie.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Love Island. Wyspa miłości
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy