Love Island. Wyspa miłości
Ocena
programu
7,8
Dobry
Ocen: 57
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Love Island. Wyspa miłości": Oto zwycięzcy ósmej edycji show Polsatu!

Wielki finał "Love Island. Wyspa miłości" za nami! Zwycięzcami ósmej edycji randkowego show Polsatu zostali Laura i Armin.

Ostatnie wspólne śniadanie rozpoczęło słoneczny dzień Islanderów. Razem wszystkie pary wspominały wspólny czas spędzony na wyspie. Każdy opowiadał różne historie z życia Wyspiątek. A wieczorem rozpoczął się wyczekiwany przez wszystkich Wielki Finał Wyspy miłości. Cała ósemka wraz z Karoliną Gilon zajęli miejsca w Kregu Ognia. 

Gigi zaczęła z Wyspiątkami rozmowę pytaniem: - Kochani czy wierzycie w to, że to jest nasz ostatni wieczór na Wyspie miłości?". - Totalnie nie - odpowiedziała Karolina.

Kiedy Gigi pytała Jaqueline i Bartka, czy spodziewali się dojść do finału, obydwoje zgodnie zaprzeczyli. Armin z kolei przyznał, że "miał nadzieję dotrwać do tego dnia". 

Reklama

W trakcie spotkania w Kręgu Ognia przedstawiana była historia każdej z par oraz skrót drogi, po której dotarli do finału. Było wzruszenie, był śmiech, były refleksje i radość z tego, że do finału idą razem.

Laura i Armin zwycięzcami "Love Island. Wyspa miłości"

Nadeszły wyniki głosowania i Gigi oznajmiła, że czwarte miejsce zajęli Oliwka i Adam. Ja trzeci zakończyli zmagania Karolina i Rafał. Na drugiej pozycji uplasowali się Jaqueline i Bartek.

A zwycięzcami ósmej edycji "Love Island Wyspa miłości" zostali Laura i Armin.

Armin i Laura z "Love Island" byli w parze niemal od samego początku. Chociaż początkowo dość ostrożnie okazywali sobie uczucia, to z czasem to się zmieniło. Islanderzy coraz śmielej rozmawiali także o wspólnej przyszłości. Podczas ostatniej wspólnej nocy w "kryjówce" Armin zapytał Laurę o to, czy chce zostać jego dziewczyną. Tym samym wspomniany duet stworzył pierwszą oficjalną parę w kończącym się właśnie sezonie.

Polsat
Dowiedz się więcej na temat: Love Island. Wyspa miłości
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy