Love Island. Wyspa miłości
Ocena
programu
7,8
Dobry
Ocen: 57
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Love Island": Szok! Wero i Kuba rozstali się

Finaliści 6. edycji programu: "Love Island. Wyspa miłości" - Wero i Kuba - rozstali się. Uczestnicy show o swojej decyzji poinformowali na Instagramie, nie wdając się w szczegóły. Następnie - już osobno - opublikowali własne oświadczenia.

Weronika Piątek i Kuba Grabarek nie są już razem. Para, którą połączył program: "Love Island. Wyspa miłości" ogłosiła rozstanie. Oświadczenie Wero i Kuby z "LI" pojawiło się na Instagramie, a ściślej, na InstaStory. To właśnie tam byli już partnerzy poinformowali, że ich historia miłosna dobiegła końca:

Następnie Kuba wyjaśnił, dlaczego dopiero teraz postanowili wyjawić swój "status":

Na zakończenie uczestnicy "Love Island 6" podziękowali sobie wzajemnie za wspólnie spędzony czas.

Reklama

"Love Island 6": Wero Piątek i Kuba Grabarek rozstali się

Informacja o tym, że Wero i Kuba z "Love Island" nie są już razem, mocno zaskoczyła internautów, którzy wprost "zalali" ich wiadomościami w sieci. Weronika postanowiła więc "dopowiedzieć" od siebie kilka słów, jednocześnie prosząc instagramową publiczność o zrozumienie:

Wero Piątek na Instagramie wyjaśniła, że uczucie między nimi nie wygasło, a decyzja o rozstaniu była podyktowana różnymi wydarzeniami: 

Także Jakub zagrał głos w sieci, pisząc:

Finaliści "Love Island" rozstali się

Wero i Kuba tworzyli jedną z najmocniejszych par 6. edycji programu: "Love Island. Wyspa miłości". Uczestnicy "wpadli sobie w oko" już od samego początku, a widzowie mocno trzymali kciuki za ich relację, która rozwijała się w szaleńczym tempie. Kiedy wydawało się, że nic między Wero i Kubą się nie zmieni, nastąpił kolejny etap show: Casa Amor. Grabarek dość aktywnie brał udział w poznawaniu nowych uczestniczek, co nie spodobało się Werze. Dodatkowo mężczyzna przyznał się również do mówienia nieprawdziwych informacji na temat swojej choroby.

Wszystko to doprowadziło do chwilowego rozstania Wero i Kuby na "Love Island". Ostatecznie udało im się jednak rozwiązać wszelkie niejasności i do finału weszli znów jako para! Decyzją widzów Kuba i Weronika zajęli trzecie miejsce.

Od ostatniego odcinka programu: "Love Island. Wyspa miłości" minęło kilka tygodni, a teraz wiele wskazuje na to, że relacja jednej z finałowych par należy już do historii. To kolejne rozstanie uczestników "LI" w ostatnim czasie - niedawno o podobnej decyzji poinformowali zwycięzcy 5. sezonu: Josie Kwaśniewska i Kuba Galica. 

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Love Island. Wyspa miłości
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy