Love Island. Wyspa miłości
Ocena
programu
7,8
Dobry
Ocen: 57
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Love Island 7": Nowa uczestniczka! Adam i Sandra znali się przed programem?

Nowe odcinki programu "Love Island. Wyspa miłości" są "na gorąco" komentowane przez widzów. Czujni odbiorcy zauważyli, że dwójka uczestników mogła znać się przed projektem. "Czemu udają?" - zastanawiają się w komentarzach.

"Love Island": Sandra i Adam znali się wcześniej?

Uczestnicy nowego sezonu program "Love Island. Wyspa miłości" sprawiają, że o odcinkach niemal cały czas jest głośno! W mediach społecznościowych trwają gorące dyskusje na temat ich zachowania: zarówno w willi, jak i poza nią. W ostatnim czasie fani "LI" sporo miejsca poświęcili nowemu Islanderowi; zdaniem niektórych Jay miał dziewczynę, zgłaszając się do show.

W ostatnich dniach na "Wyspie miłości" rozpoczął się nowy etap. Podczas gdy panie chwilowo pożegnały się z willą, zmieniając miejsce pobytu, panowie powitali… nowe koleżanki! Wśród nich znalazła się m.in. Sandra Dorsz – uczestniczka 8. edycji programu "Top Model". 

Reklama

Co ciekawe, na "Love Island" znalazł się już wcześniej bohater wspomnianego show; Adam Boguta startował w 4. sezonie "TM". Nie tylko to łączy Sandrę i Adama. Według internautów pilnie śledzących nowe odcinki "Love Island 7", w Internecie znaleźć można dowody świadczące o tym, że wspomniana dwójka Islanderów znała się na długo przed "Wyspą miłości".

"Love Island 7": Sandra Dorsz i Adam Boguta pod ostrzałem widzów

Nowe uczestniczki – po swoim wejściu – zostały entuzjastycznie przyjęte przez panów. Adam słowem nie wspomniał jednak o tym, że zna się z Sandrą. Z kolei podczas jednej z zabaw okazało się, że mężczyzna wie o niej całkiem sporo. Adam wspomniał m.in. o tatuażu, jaki ma nowa Islanderka.

Już tyle wystarczyło do tego, by internauci uaktywnili się w komentarzach pod postami dotyczącymi wspomnianych sytuacji:

Rzeczywiście, przeglądając instagramowy profil Sandry Dorsz, znaleźć można fotografię, na której jest też… Adam!

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Love Island 7
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama