Love Island. Wyspa miłości

Ocena
programu
7
Dobry
Ocen: 11
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Love Island 6": Angelina i Sasha nie są już razem. "Nie było nam pisane"

Angelina i Sasha, czyli para, która wygrała minioną edycję programu: "Love Island. Wyspa miłości", nie przetrwała. Uczestnicy show ogłosili rozstanie, publikując na Instagramie krótkie oświadczenie.

"Love Island. Wyspa miłości 6": Angelina i Sasha ogłosili rozstanie

Stało się! Zwycięzcy 6. edycji programu: "Love Island. Wyspa miłości" nie są już razem. Angelina Zaichenko i Aleksandr Sasha Muzheiko w krótkich słowach poinformowali, że zdecydowali się na rozstanie. 

Lakoniczna wypowiedź znalazła się na Instagramie, a ściślej – w postach opublikowanych na kontach Angeliny i Sashy.

Angelina i Sasha wygrali miniony sezon programu: "Love Island. Wyspa miłości". Chociaż obydwoje dołączyli do show w późniejszym czasie, to widzowie zdecydowali, że właśnie oni powinni otrzymać główną nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych. 

Reklama

Finał "Love Island" odbył się początkiem października, a Sasha i Angelina wrócili do Polski jako para. Z czasem zakochani coraz rzadziej publikowali wspólne zdjęcia czy filmiki, co wzbudziło czujność internautów znających ich historię z TV. Do tej pory ani Sasha, ani jego była już partnerka nie potwierdzali doniesień o rozstaniu, jednak wszystko zmieniło się kilka dni temu.

"Love Island. Wyspa miłości 6": Internauci komentują rozstanie Angeliny i Sashy

Informacja o tym, że Sasha i Angelina nie są już razem, wywołała istną burzę w komentarzach. W sieci do głosu doszli internauci, a ich znaczna część przyznała, iż nie jest zaskoczona takim obrotem spraw:

"Love Island. Wyspa miłości 6": Nie tylko Angelina i Sasha

Angelina i Sasha – decyzją widzów – wygrali 6. sezon programu: "Love Island. Wyspa miłości". Drugie miejsce zajęła para: Wiktoria i Sebastian, a trzecie: Wero i Kuba. Niedawno ostatni z wymienionych duetów także ogłosił rozstanie. Wiele wskazuje na to, że i relacja Angeliny i Sashy należy już do przeszłości. 

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Love Island. Wyspa miłości

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy